» »

Disk 360 GB

Disk 360 GB

fosil ::

Mogoče ste opazili, da od srede naprej v hoferju prodajajo 360G zunanji disk za 75€. Kar je seveda precej ugodno. Edina stvar ki me bega je velikost 360G. Kot kaže ni napaka, ker tudi na medionovi domači strani imajo info 360G.
Mal sem gledal po netu in opazil da so v nekaterih medionovih računalnikih diski seagate 360G. Ampak glede na seagatovo domačo stran, seagate sploh ne dela 360G diskov.
Tako da me zanima ali ima kdo mogoče kakšen info o teh diskih? Vse skupi mi namreč deluje zelo čudno.
Tako je!

kmetek ::

360g je lahko samo pri hoferju...1 kilo štruce in 360g disk prosim...

važno da je poceni a ne....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

WinsuckeR ::

Verjetno je koga zmedlo preračunavanje -kakorkoli-še za 320GB disk je kar poceni...tako da-go get it (ne men jokat ko bo crknu :)) )
Cene 320GB diskov (brez ohišja)

Zgodovina sprememb…

Calligulla ::

Mater ste eni retardirani in nasploh se vidi, da je polno novih mladicev na forumu.
In zakaj bi disk crkal?

Veletrgovec lahko stvari pac poceni prodaja. Tistim, ki rabijo zunanji disk ga vsekakor mocno priporocam.

WinsuckeR ::

Calligulla@talking about yourself again:)) ?

Avby ::

Pa še e-sata bi naj imel. Kar seveda pomeni, da če matična plošča to podpira ali imate ustrezno kartico, da je lahko sistemski disk ali disk za shranjevanje podatkov.

V obeh primerih bo deloval z maksimalno hitrostjo. Če piše 360 GB sem v bistvu prepričan, da je 360 GB. Cena je dokaj ugodna glede na velikost in dejstvo da ima ohišje + esata priklop.

Lahko pa da ima kakšno veliko pomajnklivost. To je vedno možno zato so informacije s prve roke vedno dobrodošle.

Edit: morda pa že nakazuje to pocenitev trdih diskov v relativno kratkem času?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avby ()

WinsuckeR ::

Seveda bi bilo zelo lepo, da bi se diski pocenili, ampak mislim, da je to prej vaba za kupce, v stilu ameriškega best-buya itd. Kjer-kot ponavadi prideš v trgovino po en ekstremno znižan izdelek, nato pa vzameš še polno ostalih stvari.

Kakorkoli- če bo kdo nabavil se priporočam, za informacijo o disku (firma/model/možni bad sektorji).
Cena diska pa je enaka ceni 320GB posebaj-brez ohišja (kot sem povedal že v pred-prejšnjem postu in ponesreči razjezil uporabnika, ki je računalnik kupil na zvezdice. Oh-mislim, da sem to storil še enkrat :8) . Kakorkoli- prvi prenosnik sem kupil v Merkurju in klub vsem lotanju, vsakodnevni uporabi, nošenju na predavanja, wardrivu, trenutni uporabi kot seedboxa za čuda še vedno živi (sicer je od drobovja ostalo nespremenjeno bore malo)-ampak vseeno).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj s tremi strežniki in šestimi računalniki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
717534 (4406) DeeCoy
»

SERVER HP PROLIANT DL360 G5 vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
9949 (808) OmegaBlue
»

Nakup Grafične

Oddelek: Kaj kupiti
478652 (7673) Machete
»

Poceni ESXi strežnik(izbira HWja)

Oddelek: Strojna oprema
202677 (2382) levaky
»

Ne zazna RW

Oddelek: Pomoč in nasveti
151192 (936) grofsi

Več podobnih tem