» »

LCD TV do 550€

LCD TV do 550€

matfil ::

Nameravam kupiti LCD TV, v poštev pride max. velikost 27". ogledana imam naslednja modela:

Mirai DTL-527V200 CENA 485€ http://www.mimovrste.com/artikel/135008...

Philips 26PFL5322 CENA 523€
http://www.mimovrste.com/artikel/135008...


Zelo všeč mi je MIRAI na netu so zelo ugodne ocene pa še 3 leta garancije ima.

Ali ima kdo omenjena televizorja ? Prosim za mnenja in izkušnje.

Calligulla ::

Gres na Bolho in enemu od prodajalcev,ki prodajajo Samsunga LE32S81 ali nekaj takega ponudis cca 570 Eurov. So novi, garancija v SLO ipd.. in je to ze povsem druga klasa kot to kar omenjas ti.

matfil ::

Meni se zdi, da govoriš kar na pamet. Na netu sem bral opise za Mirai in so povsod ocene zelo dobre. Rad pa bi, da mi nekdo poda konkretne izkušnje s tem televizorjem (torej da ga ima sam doma).
Nimam pa prostora za 32" TV, gledam ga pa cca iz 2,5 m oddaljenosti.

Calligulla ::

Nic na pamet. Pa Samsung ma 7000:1 kontrast in se nekaj takih prednosti.

Ampak, ce za 32 incev nimas prostora je itak brezpredmetno. Si pa lahko pri teh istih prodajalcih ogledas tudi 26 incne modele. Bos zagotovo ceneje cez prisel.

matfil ::

Cenejšega in s podobnimi karakteristikami kot MIRAI ga še nisem videl oz. ga ne najdem. Ne pozabi da ima 3 leta garancije, kar pa tudi ni kar tako.

matfil ::

A res nobeden nima zgoraj omenjenih TV ?

Calligulla ::

MAh mislim, da probaj se enkrat razmislit o 32 incih oz ce lako TV postavis drugace. Ker 26 incev je malo malo. Skoraj skoda denarja.

Si pa lako preprican, da tisti Samsung ni le za klaso vecji amak za kak razred ali dva boljsi tudi v ostali pogledi in za manj kot 100 Eurov razlike.

matfil ::

No ne vem, TV bom gledal iz oddaljenosti cca 2,5m, zdaj imam star gorenjev Vojager z diagonalo 50 cm pa je čist OK, ne vem zakaj LCD z diagonalo 26" ali 27" (66cm, 68cm) ne bi bil v redu.
Je pa res, da razlika v ceni do 32" LCD ni velika, vendar v moj regal lahko spravim samo TV velik 83x63cm, nekateri 32" LCD pa so večji tako, da bi moral paziti pri nakupu. Zdi pa se mi da bi bilo grdo, če bi s TV zapolnil celo omaro.

Calligulla ::

Tisti samsung ne bi sel v regal. Bi pa sam raje menjal regal oz kako drugace uredil kot, da bi kupoval na osnovi regala.

Pa LCD tvji imajo zelo dolgo zivljenjsko dobo. Se mogoce splaca odlocit bolj na osnovi samega TVja.
Sicer pa se bos sam najbolje odlocil glede na svoje preference. To je bilo mojih 50 centov na to temo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Končana doba plazemskih televizij (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
16743728 (15348) kurjač
»

Dodatni mali 26" TV

Oddelek: Kaj kupiti
5740 (577) MK99
»

now TV, LCD 32" , okrog 350€

Oddelek: Kaj kupiti
232728 (2075) Bananovec
»

Vaše Mnenje - nakup LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
376075 (4546) thundercat
»

Nakup Lcd Tv-ja

Oddelek: Zvok in slika
51614 (1465) beta1

Več podobnih tem