» »

hitrost interneta-kako jo povečati??

hitrost interneta-kako jo povečati??

zan126 ::

Lep pozdrav,zanima me kako ponavadi zvečujete hitrost interneta,če imate naročnino recimo 1 mega,da bi delovalo hitreje.
Sam uporabljam samo Fasterfox,za kaj bolj učinkovitega pa ne vem.Berem o raznih navijanjih,samo ne vem,da ne bi sčasoma kakšna stvar pregorela.Ali se te razne varijante sploh splačajo,ali je bolje vzeti večji paket prenosa.
Načeloma bi jaz rabil samo,da bi mi strani hitreje nalagalo(odpiralo),ne toliko za filme itd.
Hvala lp.

OmegaBlue ::

Povečaš jo tako da dvigneš paket. Če bi rad da se strani hitreje odpirajo in ti je FF prepočasen lahko preizkusiš opero. Seveda če boš zraven imel kakšne aktivne prenose je normalno da ti potem strani delajo počasneje.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

trnvpeti ::

qos

zan126 ::

Če lahko malo več razložiš-qos-,oz.kako to izvedeš,ker to prvič slišim,ali je to za windowse kakšen program??

detroit ::

qos = quality of service če se prou spomnim, na mojmu linksysu maš tm za nastavt (baje moraš tud firmware upgradat drgač je bl tko tko vsaj linksys, sm pa lih prejle ghostov ene winse (srv ali xp cant remember)in opazu file qos.xxx tko da mogoče ma windows že sam kšn service ask papa google what he thinks
Skero

K0K0 ::

V bittorentu oz muli si omeji max prenos na 80-90kbs. Potem pa rabiš še en crak za windowse, ki ti odstrani omejitev za maksimalno št. povezav.
link!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomato (Shibby) router firmware - vprašanja

Oddelek: Omrežja in internet
132332 (1660) AC_DC
»

Optika 20/20 ft. linksys wrt54g (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
789371 (5600) Pyr0Beast
»

program za deljenje hitrosti povezave

Oddelek: Omrežja in internet
231658 (1379) JamesBond
»

JOJ pa ta PING

Oddelek: Omrežja in internet
111347 (1237) Hux
»

bandiwth limit

Oddelek: Omrežja in internet
243209 (2037) SoLoR

Več podobnih tem