» »

Nov tel. priključek brez Telekoma

Nov tel. priključek brez Telekoma

ahac ::

Ima kdo kakšne izkušnje z priklopom novega tel. priključka brez, da bi vzel karkoli pri Telekomu?
Recimo, da bi vzel internet, telefon in tv od Amisa, ki ima tam svojo centralo, ampak telefonskega priključka pri hiši še ni. Sklepam, da je dovolj vse skupaj naročit pri Amisu, ampak priklopi te pa potem Telekom.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

r5r ::

Imam enako situacijo in sem 2 dni nazaj klical na Siol ter Amis, kjer so mi povedali, da moram obvezno imeti žice do hiše (oni zahtevajo telefonsko številko za priklop), četudi gre za razvezan dostop. Te pa lahko dobim le, če prvo naročim analogni telefon pri Telekomu in potem takoj odjavim, kar stane okoli 100 €.

Lepo bi bilo, če bi Amis vlekel še kable, a jih ne. :(
And it makes me wonder.

jerry2000 ::

Ja to sem jaz naredil, naročil sem parico in plačal 88 EURO in jo takoj nato ko sem dobil internet dal zahtevek za odjavo fiksne telefonije.

Butasto, a edina možnost se mi zdi!

Samo... tel. pa ni treba imeti, le žice. Ker če imaš razvezan dostop nimaš telefonske.
Jerry and Tom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jerry2000 ()

iverson3 ::

Se pravi, če dobiš od Telekoma NEGATIVEN odgovor na poizvedbo za T2 (internet) zaradi parice, ki ni primerna za razvezavo, enostavno naročiš novo parico in plačaš teh 88€? Potem bi bila ponovna poizvedba pozitivna?

Modri dirkač ::

Če je placa v centrali, drugače ne ...
Everybody lies!

zockyx ::

Pozdravljeni

Imam isti problem kot ahac! Ker študiram v Novi Gorici sem si našel privatno stanovaje! Ker pa ta stanovanje nima interneta, niti telefonskega priključka oziroma niti vtičnice bi mogu na telekomu naročit teleofnski priključek. Da bi mi vklopli parico in napeljali vtičnico. Tel priključek je 88€ kokr je men znano ni pa nikakršne možnosti da bi naročil samo tel. priključek brez telefona oziroma telefonske številke?

In če bi mogu telefonsko številko vzeti... me zanima še to. Ko bi rečmo izpolnu obrazec za tel. priključek bi sou lahk takoj izpolnjevat t-2 prijavnico al bi mogu počakat da mi telekom priklopi tel. priključek oziroma dodeli številko nato pa bi lahk izpolni prijavnico na t-2 in označil odjava od telekoma?

Pyr0Beast ::

Če imaš možnost vzami UMTS paket preko T-2ja :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

zockyx ::

umts paket? Ma t-2 tudi to opcijo preko mobilnih streznikov do interneta? Ne zastopim... :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zockyx ()

ST-777 ::

Telemach, ki je kabelski operater ima dokaj ugodno ponudbo interneta, telefona in televizije, vse v enem paketu od 22€ mesečno naprej.

zockyx ::

Ja vem... sam t-2 mi ugaja zato ker nima časovne vezave! Ker bom v stanovanju do konc junija morm odjavit internet! Ker ga lastnica ne potrebuje...

Pyr0Beast ::

Naj lastnica plača telefonski priključek, ti pa plačuj samo naročnino za T-2.

Vzdrževanje stanovanja je njena stvar, sprotni stroški mrbit tvoja.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIOL ali AMIS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11721905 (15676) Tydek
»

Znižanje stroškov ADSLja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7310688 (9390) Lonsarg
»

Telekom zavrnil razvezan dostop

Oddelek: Omrežja in internet
265602 (4011) 'FireSTORM'
»

kateri internet?

Oddelek: Omrežja in internet
172552 (2167) Hux
»

`razvezana lokalna zanka' my ass

Oddelek: Omrežja in internet
132515 (2246) ppp

Več podobnih tem