» »

MIška + podloga?

MIška + podloga?

Svizec69 ::

Kot že naslov pove iščem najprimernejšo miško in podlogo zase. Uporabljal bi jo za vsakodanjo uporabo in tudi kakšno igro (strljačino ali ap strategijo). Sedaj uporabljam Legitechovo optično miško brez podlage in je orecej okorna pri igrah in ko je potrebna natančnost, zraven tega je še brezžična, brez možnosti polnjenja, tako da mi kupovanje baterij tudi povzroča kar nekaj stroškov. Zato sem se odločil, da nabavim novo zadevo.

Tako da bi rad kakšen nasvet predvsem žična/brezžična s polnilcem , pri podlagi pa takšnih dilem ni, predvsem bi rad čimbolj funkcionalno in uporabno podlago. Nekaj sem gledal Razerjevo ponudbo MIŠKA in PODLOGA.

Ali pa kakšna takšna miška KLIK1 KLIK2 . Sicer ta je že precej draga, me pa zanimajo mnenja, ker kupujem za daljši rok.

gruntfürmich ::

jaz ti priporočam trdo podlogo, exactmat. pa recimo zraven še choperheada, čeprav se mi zdi da ni zelo trpežen.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

T0RN4D0 ::

Najbrž misliš copperhead-a. ;)

Ni slaba miška, samo jst bi se še vedno za kakšno logitech odloču. Pa obvezno s kablom.

Svizec69 ::

Torej takšna je zdaj stvar, še vedno se nisem odločil glede miške, torej priporočate Logitech namesto tega Razerja?

In katero Logitech miško?
PRVA
DRUGA
TRETJA
ČETRTA
PETA

Zelo bi bil hvaležen če bi mi skrčili izbor, kupil najbrž nebom pri mimovrste sem dal samo linke da se ve katero mislim. Sam se nagibam k kakšni g5 al pa mx518, me pa zanima predvsem mnenje glede g7? Se splača, je res da pri tej ni razlike z zično?

gruntfürmich ::

kaj namesto razerja? čisto nič! pa sprobaj miško u roki. nujno.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tac20 ::

sam imam razerja pa če bi še enkrat kupoval bi kupil kako logitechovo gaming miško, zaradi sam ergonomije in trpežnosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming miška do 50€

Oddelek: Kaj kupiti
71584 (453) msms
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817149 (15459) Antares88
»

Miška

Oddelek: Kaj kupiti
101201 (1097) bluefish
»

Logitech G9 ali Razer 4000dpi

Oddelek: Kaj kupiti
252225 (1809) Planetarium
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
585992 (5108) mihajlo carr

Več podobnih tem