» »

Miška

Miška

zabluj3na ::

Živjo!
Torej rada bi kupila miško za komp kot darilo za bday fantu, ki ful rd igra kšne COD scene, supr mu je tut kkšn Oblivion pa tko :) In mene zdej zanima, kaj kej priporočate, ker ne vem kaj se pr miškah sploh gleda kot ''prednost''.
Berem na forumih povsod nek Dpi, ampak eni pravjo da je pomemben, drugi da ni... Zmoglivosti njegovga kompa so precej supr, ker ma rač. str dobr mesc (procesor z i7ko, pa nevem kera grafična in to, ekran ma pa tut ogromen- to omenjam,ker so nekateri pisal da je tut to pomemben)..
No mene zanima kaj vi priporočate, on je neki sanju o Mambi, sam sm brala da sploh ni tok dobra + to je mnogo preveč denarja.
Hvala za pomoč :)

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

VoX ::

Povej kolko si pripravlejn plačat...
More money, more problems ! ! !

VoX ::

Kaksno misko ma zdaj nebi bla slaba informacija pa kako misko drzi v roki, vem čudno se sliši sm sta dva tipa oprijema miške "Claw grip in palm grip".
More money, more problems ! ! !

jRk0 ::

G5, G500 al pa kaj od razerja za podobno ceno (Copperhead, Deathadder), samo najboljse da njega vprasas, kaj mu je v roki boljse...
You fuck up once, you loose two teeth.

frodo12 ::

Priporočam ti Razer Mamba.

S to miško ga boš sigurno osrečla.8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frodo12 ()

bedak ::

js osebno bi vzel tole

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bedak ()

reptilia ::

z Razer ali Logitechovo G serijo ne moreš falit
Forgive your enemies, but never forget their names.

particle ::

Logitech G9 .

d0rK ::

G5. Te Razer whatever so pomoje čisti bulšit za vsakodnevno uporabi. Miške pa verjetno ne bo menjal dnevno.

Zadnja brezzicna miska ki sem jo imel je bila ena Logitechova, pred leti. Osebno za spila, sploh preko neta, brezzicne ne bi imel.

bluefish ::

Miško kupovati na blef je dvorezen meč. Tiste marketinške specifikacije so pri miših v tem razredu tako ali tako podobne in irelevantne. Pri nakupu je bolj pomemben občutek v roki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32066005 (4705) yayo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38295350 (52246) Kr_Edn
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538133 (30205) ShowDown
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314798 (13070) mr1two

Več podobnih tem