» »

temperatura athlona x2 4200 +

temperatura athlona x2 4200 +

Alessio983 ::

a mi prosim lahk negdo pove , imam temp. od 40 do 50 odvisno kaj delam , ali je to veliko ??? zanima me glede tega kdaj je škodljivo za procesor , katera temp. in kdaj začne štekati po domače povedano ... , ker nevem a bi si privoščil kakšen boljši ventilator ali ne ???


LP

Urc ::

Mislim da to še zdaleč ni škodljiva temperatura za procesor. Predvidevam da imaš stock kuler, tako da bi že zamenjava termalne paste morala malo zmanjšati temperaturo.

jan01 ::

Pa si posnel driver za procesor? download najnovejsih(če že imaš, jih najprej uninstalliraj in potem posnemi te). Ti bo med setupom povedalo kako in kaj glede cool-n-quiet... Pričakuj opazno znižanje temperature, ko procesor ni obremenjen.

_Sajmon_ ::

moj x2 3800+ ima pod 40 stopinj, a pri delu s 1000MHz-ji, torej pri neobremenjenosti. Arctic Cooler 64 ga hladi, če se ne motim. Se mi zdi, da imaš dokaj normalno temperaturo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Sajmon_ ()

Pinturicchio ::

Za ATHLONE je značilno da se radi grejejo. Moj npr. 2600+ doseže temperaturo tudi do 70 stopinj. Nekje sem pa zasledil da je maximalna temp. lahko tudi do 85 stopinj. Je pa s tem življenska doba procesorja seveda manjša.

LP

kixs ::

Pinturichio:

ne metat vse Athlone v isti kos! Ce imas ti Athlona predprejsne generacije in se malo, se ne pomeni, da se vsi Athloni, predvsem pa trenutni tudi tako grejejo! :\

paketek:

Tvoje temperature so cisto OK.

Pinturicchio ::

Hotel sem samo povedati da ma čisto v redu temperature ;)

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

temperatura procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
476887 (4334) mayhem
»

Kateri program za gledanje temperature procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
132284 (1951) easyrider3
»

AMD X2 4000+ & Sapphire HD2600XT -> Max temp ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161221 (1118) MarkoMan
»

(Ne)normalno segrevanje procesorja?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
232244 (1768) BlackHole
»

Temperatura?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
13966 (796) Matri[X]

Več podobnih tem