» »

kako sflashat grafočno nvidia geForce 6800 v 6200

kako sflashat grafočno nvidia geForce 6800 v 6200

vans ::

mam en vlki problem:
flashal sem nvidio 6200 v 6800 in se je pojjavil problem
naredil sem vse po pravilih tako kot je prav resetiram disketa je noter
flasham se pc spet sam resetira in potem je ekran čisto črn kot da nebi bil priključen v grafično
probal sem grafo že ven vzet probal sen na drugem pcju in vedno isto

ve kdo kak bi jst to grafo flashu nazaj v 6200???? rabim nujno ker moram do torka naredit semminarsko nalogo prosim nujno

za odgovore se vam zahvaljujem

lp vans

bluefish ::

hja, stvar je postala rahlo zapletena za razlago. Potreboval boš namreč še eno grafično v PCI-E oz. PCI reži. Potem pa s pomočjo te naredoš flash na 6200. Malo pobrskaj po googlu.

vans ::

mam integrirano kej pomaga

mi lahk kir najde na googlu to kr sm isku pa nč ne najdem

prosim

bluefish ::

zdajle se mi ne da ravno pisat. Bo mogoče drug manj redkobeseden. Če pa ti slučajno ne bo uspelo pravočasno, potem enostavno disk premakni v drug računalnik in seminarsko potegni iz njega ter nadaljuj s pisanjem.

nejko8 ::

če maš na matični še integrirano grafično, to 6200 k si jo zaflešu vn vzemi, priklopi monitor na vga prikjuček integrirane grafične, potem pa v biosu pač omogoči integrirano, in bi moralo bit ok predvidevam...

DominusSLO ::

Pa nastavi v biosu, da ti je integrirana grafa primarna itd... Pol daj nazaj notri zaflešano 6200, monitor pa pusti na integrirani. Upali PC, če se ti prikaže slika, zalaufaj spet disketo in sflešaj 6200 nazaj z original biosom. Pazi pa, da boš flešal tapravo grafo!!! Poglej si help pri programu za flešat in ugotovi kateri ID(naslov) ima grafa, ki jo moreš flešat. Če boš napisal isti ukaz z istimi argumenti, kot si flešal prvič, boš zjebal še integrirano grafo ;)

Še 1x: V ukazni vrstici moreš obvezno flash programu povedat katero grafično flešat in ta naj nikar ne bo integrirana!
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Urc ::

če maš na matični še integrirano grafično, to 6200 k si jo zaflešu vn vzemi, priklopi monitor na vga prikjuček integrirane grafične, potem pa v biosu pač omogoči integrirano, in bi moralo bit ok predvidevam...

Če ne vidi slike bo skoraj težko uganil kira vrstica je za enablat integrirano grafo. Preklopi kabel na integrirano pa potem resetiri bios (baterijo ven) in upaj da se bo potem slika prikazala.:)

edit: razen če se sama enabla. Dont know :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

vans ::

tnx usem vem za naprej

naredu sm tak kot je reku blueFish
dau pci pa mojo 6200 grafo not in sflashu in dela ku singrca xD

ej hvala vam !!

lp vans

of: nism vedu da bote tak hitr odgovoril res hvala!

nejko8 ::

Vans

btw, vprašal bi te kje si bral da se da geforce 6200 flashat v 6800, ker meni se zdi prevelik poskok....
sprašujem samo informativno

zcetrt ::

Mene pa zanima, zakaj rabiš grafično 6200 oz. 6800 za pisat seminarsko, če imaš integrirano :)

Reset biosa tako ali tako omogoči integrirano, če se ta ne omogoči že v primeru, ko ni drugee grafične notri.
4.

vans ::

ja vem sam ko je bla grafa not nism mogu integrirano uporablat...
ni se mi dal skos škatle odpirat pa grafo vn pa not daju ...

lp vans

GOBA_iz_SG ::

am sej ne fashu v 6800 je v 6600 :P je on narobe napisal ... samo da je zadeva urejena

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utripajoča lučka na monitorju

Oddelek: Pomoč in nasveti
292497 (2043) black soul
»

Grafična kartica(težave,ker jo ne zazna)

Oddelek: Programska oprema
102734 (2636) schtr4jh
»

Kako bi izklopil grafo, ko je ne rabim?

Oddelek: Strojna oprema
311817 (1080) Freezy
»

Težave pri priklopu monitorja na VGA konektor

Oddelek: Strojna oprema
91885 (1721) ender
»

Ni slike

Oddelek: Strojna oprema
211266 (1087) Tr0n

Več podobnih tem