» »

Nenaden izklop računalnika

Nenaden izklop računalnika

Sodck ::

Računalnik imam že 1,5 leta pa se mi nikoli ni ugasnil sredi igric, sedaj pa se mi in sicer pri Medal of honor airborne. Imam p4 3,00ghzHT, geforce 7600gt, 2 giga rama zalmaana ki hladi cpu ter visto home premium. Sumim segrevanje, ampak še zmeraj speedfan mi kaže okoli 65 stopinj med igro. Tako, da nevem ali je igra kriva ali samo to segrevanje pri tej igrici jest nevem. Še pri bolj zahtevnih igricah se mi ne segreje čez 60 stopinj pa to še za pentiuma ni nič. Imam najnovejše driverje za grafično.

pozitron ::

Lahko, da se ti grafična pregreva.

Sodck ::

Hm možno toda ne, ker se mi po približno 10 min igranja začne napajalnik oddajati neke čudne glasove. Kot neko prsketanje. Grafična pa ne verjamem, ker imam grafiko na default pa tudi dobro je hlajena z tistimi pipes a kako se že reče.

delfinus ::

Lahko je napajalnik seveda, sploh ce cudno ruzi si ze kar blizu identifikacije. Dobro pa je se preverit rame z memtest, ce je vse ok. lp, D.

damjan11 ::

Če imaš na grafiki heat pipe hlajenje še ne pomeni, da je dobro hlajena. Tudi kakšen ventilator zraven ne škodi

Sodck ::

Hm verjetno bo kar napajalnik ja, ker tako začne ružiti pod obremenitvijo da je noro. Bom vse skupaj na servis nesel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računalnik včasih začne "preskakovati" - zvoku in sliki se začne zatikati in "kolcati

Oddelek: Strojna oprema
432077 (1745) solatko
»

racunalnik igre

Oddelek: Kaj kupiti
334429 (3782) thebaloh
»

ATI RadeOn 4870 HD Sapphire Ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
587329 (5884) M-XXXX
»

Nakup novega racunalnika

Oddelek: Kaj kupiti
432562 (1946) Zheegec
»

V igricah mi vedno zašteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
14816 (667) ERGY

Več podobnih tem