» »

Kateri rabljeni dlančnik

Kateri rabljeni dlančnik

gregan ::

gospodje lepo pozdravljeni...

Torej odločil sem se kupiti (zaenkrat rabljen) dlančnik, ker imam zelo razgibano službo in nisem veliko v pisarni tako stvar verjetno "pogojno" potrebujem zaradi večih stvari...

Poglavitni razlog pa je mali programček ki sem si ga sam izdelal v Excelu, a mi na PC ali LAPTOPu ne koristi dosti ker beleži izmere del na gradbiščih... Torej dlančnik mora podpirati excel in pdf formate in blutooth povezljivost...

Torej kateri izmed navedenih mislite da je vreden nakupa...???
ali če veste za kaj podobnega, se priporočam

- HP H 6300
- HP Compaq 3870

Hvala lepa...GREGA
grega

Primoz78 ::

Oba imata ze nalozen gor pocket Word tako da glede excela ne bo problema...za podporo PDF formatom pa imas nekaj aplikacij, ki to podpirajo in si jih lahko brezplacno nalozis na dlancnik...tako da sta oba dovolj dobra za tvojo uporabo...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

[SkA] ::

Če že izbiraš izključno med tema dvema modeloma, potem absolutno H6300 serijo. 3870 serija je predpotopna, stara že lepo število let. Predvsem je 3870 bajsast in počasen.

h1940 bi bil IMHO malce boljša izbira - velikostno je občutno manjši in primernejši za prenašanje, je pa res da ima tudi ta dlančnik še vedno zgolj 266 Mhz procesor.

hx2110 je tudi dobra izbira

Sicer pa jih je še kar nekaj primernih na Bolhi. Ker je iPAQov malo morje, ti bo morda v pomoč wikipedia. Osebno bi se osredotočil na serijo hx2000 ali novejšo.

Kar bi te opozoril je to, da Mobile Excel ne vključuje enake podpore za macrote, kot Excel. Tako da tvoj "program" morda niti ne bo deloval. Sicer pa več o tem tule.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

gregan ::

no pa še eno splošno podvprašanje, kateri pa je boljši...

Pozna kdo kako internetno stran kjer so testi in opisi dlančnikov in njihove glavne karakteristike...

sam nisem našel nobenen ki bi opravičile svoj namen; ravno zato sprašujem te stvari tukaj...
grega

gregan ::

Ska: hvala za opozoriilo; program je opcijsko narejen tudi tako da ne rabi podpore makrov, na to sem bil pozoren že od prej, ker je potrebno bilo večkrat datoteko prestavljati potom drugih medijev...
grega

karafeka ::

Calligula ::

Gregan imas zasebno sporocilo.

gregan ::

NUJNO samo se tole bi prosil:

- hp hx 2110
ali
- hp h2210
grega


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomtom ali Garmin?

Oddelek: Kaj kupiti
104967 (4782) OldSkul
»

kateri dlančnik bi bil pravi zame

Oddelek: Kaj kupiti
61168 (1009) Calligulla
»

Nakup grafične kartice

Oddelek: Kaj kupiti
242759 (1912) herkulx

rabljeni HIFI zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
82609 (2441) Stepni Volk

Smešen oglas...

Oddelek: Loža
71588 (1418) Stepni Volk

Več podobnih tem