» »

HP Pavilion DV6560EL

HP Pavilion DV6560EL

_blind_ ::

Jou,

Kupujem prenosnika in se mi zdi, da sem naletel na pravega, potrebujem le vaše potrdilo, da se bom lažje odločil:D
Se pravi, zelo mi je všeč sledeči model HP Pavilion Media Center dv6560el

Konfiguracija je sledeča (ostalo si lahko preberete na linku):

Proc: Intel Core 2 Duo T7300 2.0ghz
Ram: 2GB DDRII
Grafa: NVIDIA GeForce 8400M - 128 MB

Imam pa nekaj vprašanj, prenosnika mislim kupit v Trstu v Italiji, ker je malo ceneje in še mi nimamo teh pavilionov(ki so mi ful sexy, pa še remote delinca dobim :D)....
Mislite, da lahko nastane kakšen problem če je kupljen v Trstu? Glede garancije sem se pozanimal in ni problemov, celo pri nas v HPju jo lahko vnovčim... Glede tipkovnice edino mogoče?
Kaj pravite glede grafične kartice? Bo pre švoh za zaganjati malo novejše igrice, cod2, cod4,... ? Prenosnika ne kupujem za igrat igrice, temveč si moram te igrice inštalirati zaradi dela, jap prav ste prebrali, zaradi dela.
Kaj pa pravite na sploh na Paviliončke? Pozna kdo kakšne njihove slabosti?
I like SkA

SepoX ::

Mislim, da za Pavilion serijo pri nas še ni uradnega servisa, tako da dvomim da ti bodo garancijo tukaj pustil uveljavljat.

MAX34216 ::

jaz sem imel paviliona, pa ga ne kupim vec...
cez cas spoznas da vsa ta sminka ni vredna nakupa...

garancije pri nas (zaenkrat) se ni... tako obvestilo sem dobil iz hp slovenija!

_blind_ ::

prodajalka mi je rekla, da jo lahko v Ljubljani uveljavim, sicer pa grem lahko jo uveljavit v trgovino če bodo komplikacije.....
I like SkA

_blind_ ::

Zakaj ni vreden nakupa? Slaba konfiguracija slbo ohišje kaj je slabega?

Glede garancije pa kot pravim grem lahko v trst (5min vožnje) in mi ga tam servisirajo, če bo potrebno, in še dobim 2 leti garancije....
I like SkA

MAX34216 ::

sej meni osebno je tud zelo lep, vendar mi je šlo počasi na jetra k so se full poznali odtisi na vrhu ohišja (ekrana).
kot drugo, ohišje čez čas postane malce ne več tako trdno na občutek (kar mal škriplje na nekaterih spojih)
kot drugo je ne preveč dobra baterija... in v mojem primeru tudi težave z grafično kartico (neki je piskala, in se comp ni vedno prižgal) ----> menjava plate


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Okvara grafične kartice/Servis prenosnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
63584 (3359) opeter
»

Prenosnik HP ne zalaufa

Oddelek: Strojna oprema
72189 (1974) ben_lju
»

Prenosnik HP Pavilion HDX

Oddelek: Kaj kupiti
83859 (3741) glinik
»

Prenosnik za okoli 200 000 sit

Oddelek: Kaj kupiti
352479 (1825) mitjaje
»

SO d.o.o

Oddelek: Kaj kupiti
315664 (4611) trzenje

Več podobnih tem