» »

Premalo RPM

Premalo RPM

Quickbeam ::

Imam Duron 800 na MSI K7T pro2 in sem namesto Titana sprobal en Coolermaster hladilnik. Mi je bolj všeč, ker je tišji od Titana, problem pa so obrati. Na internetu piše da bi jih moralo biti 4300, dela pa na 2500. V biosu za Titana kaže nekaj pod 5000RPM, ko pa priklopim tega mi kaže pa 0RPM, vsakih nekaj sekund pa 2500RPM. Tako je v biosu, program PC Alert 3 pa prikazuje od 2500 do 2800RPM.
Po eni uri stability testa je prišla temperatura na največ 51 stopinj, potem pa je nihala med 50 in 51. Je to slabo? Če zdaj primem hladilnik je precej vroč, sicer se ga da držat ampak najbolj prijetno pa ni :)
Hecno se mi pa zdi to, da v biosu računalnik zmrzne na tistem ekranu kjer izpisuje temperaturo in obrate ventilatorjev. V Windowsih mi še zaenkrat ni zmrznil. Kaj to pomeni da kaže tam napačno temperaturo, v resnici je pa 75 stopinj in se mi že procesor žge? :)

Še povezava do Coolermasterja... http://www.coolermaster.com/products/cp... Nisem ravno 100% da je pravi, vendar mu je ta na sliki še najbolj podoben.

No, med tem ko tole pišem pa je temperatura padla na 46 stopinj.

Quickbeam ::

Zdaj pa vedno ko prižgem ali resetiram računalnik winxp napiše
System has recovered from serious error in naredi minidump.

Pa še slikice iz PC Alert:
in

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

Ta recovery from error je, kolkr vem, napaka v oknih. Pejt na windowsupdate pa si potegni dol popravek.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Quickbeam ::

Ja sem opazil, ker mi je že downloadal popravek ko sem šel na net. Sem mislil da ma kej s tem veze ker se je ravno danes začela pojavljat napaka, pa še dva blue screena sem videl. Tega prej ni blo nikdar...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pregrevanje cpuja in glasna graficna

Oddelek: Pomoč in nasveti
382967 (2399) ST-777
»

Katana 3 - izkušnje uporabnikov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
393747 (2365) TeraTM
»

Navijanje AMD 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
332962 (2233) c3R4R
»

nihanje temperature

Oddelek: Navijanje
81084 (958) frenk
»

Vulcano 6cu VS 6cu+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211602 (1189) Jux

Več podobnih tem