» »

Alcohol120% + vista + bluescreen

Alcohol120% + vista + bluescreen

Twister_ ::

lep pozrav, imam tezavo, ker sem si hotel namestiti na Visto alcohol 120%, in mi racunalnik ni javil nobene napake in karkoli v zvezi z nekompatibilnostjo. med namescanjem pa se je pojavil bluescreen, in ponovni zagon racunalnika. in to se sedaj ponavlja.. nalozi se vista, cez nekaj casa pa zopet bluescreen in tako naprej. to se zgodi tudi ce zazene visto v varnem nacinu. res nimam pojma, kako bi to tezavo odpravil, pa me zanima ce ima kdo ze izkusnje s tem. seveda bi lahko formatiral disk, ampak ce se le da, bi raje obdrzal podatke. obnovitvene tocke pa tudi ne morem narediti, ker tega nisem imel vklopljenega, in mi jih ni delalo. :s

prosim za cimprejsnjo pomoc!
hvala in lep pozdrav!

jperc21 ::

Sem imel to težavo, ampak mi ni drugega preostalo da sem na novo vrgel windowse gor.
Ker se ti je to zgodilo, domnevam da si uporabil starejšo verzijo alcohola 120 , katera ne podpira viste.Vrži si dol novejšo verzijo ker ta podpira 100 % windows visto.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Twister_ ::

sem mislil, ce bi se mogoce dalo kako preklicati "namescanje noce naprave", ker se bluescreen pojavi takrat, ko windowsi zacnejo namescat to.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
292047 (1638) GummyBear
»

Blue screen

Oddelek: Programska oprema
384329 (3598) solatko
»

namestitev Microsoft Windows XP Professional

Oddelek: Operacijski sistemi
112053 (1896) opeter
»

Matična plošča: Asus M3A-H/HDMI, AM2+

Oddelek: Kaj kupiti
291765 (1261) pastir1234
»

Windows XP noče umreti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12314575 (9296) Lawler_

Več podobnih tem