» »

email spam

email spam

ta-mau ::

Zanima me kako zaščititi mail pred skenirnimi boti. Stran pišem v htmlju. Ena varjanta bi bila da se skenirnim botom enostavno blokira dostop do strani s kontakti (robots.txt) ne vem pa kako je ta zaščita učinkovita, če sploh je.. Druga zaščita ki sem jo našel na forumu je kodiranje emaila ktera pa mislim da prav tako ni idealna, zadnja varjanta ki sem jo našel pa je ta da se na mesto @ pripiše drug znak (npr [at]) kar pa je dokaj nepraktično, če gledamo z ozirom na današnje uporabnike.

reber ::

kaj pa napis sestavljen iz sličic? tako kot na primer na moji strani: www.reber.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: reber ()

Gandalfar ::

Odvisno od tega koliko ti email pomeni. Ce imas kaksno random stran, kjer ti je dosti vseeno, ce kaksnega maila ne dobis, potem kaksne slikce in podobne stvari so kar kul.

Ce pa to delas za kaksno podjetje naredis ali kontaktno formo ali pa si omislis kvaliteten spam filter in ga dobro natreniras, ker si tezko privoscic, da ne dobis kaksnega maila od stranke.

ta-mau ::

Ideja ni slaba, ampak še vedno je mail skrit v sourcu in tako viden tudi tistim z drugačnimi nameni...

...FORM ACTION="mailto:ddd@hhh.com"....

ali si mogoče mislil na kaj drugega?

Binji ::

kaj te pa tko moti pri kodiranju emaila?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ta-mau ::

tisti kter bo pisal spam bote se bo pomoje kr fajn potrudu da bo izbral tudi to opisano možnost. boljša varjante se mi zdijo z java scriptom. nekaj takih se najde na spodnjih linkih..

Nospam
Spambot

#000000 ::

Mogoče kej od tega ?

emailprotektor

stopspam

stopspam 2

cryptmail

LP

Tody ::

Tole je pač eden boljših in varnih zadev za skrivanje mailov. Poleg tega pa še digitalizirate knjige in ni zajeban prebrat :)

Men se še noben bot ni prijvail v standardno inštalacijo phpbb foruma

Recaptcha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Gandalfar ::

Tody: in koliko uporabnikov si izgubil zaradi tega? :)

Tody ::

2 :)

Dve babe niste znale zadeve vpisat notri... Drugače se pa cca 20 ljudi dnevno registrira... Stvar deluje že ene par mesecev...

In odločitev ali vsako jutro brisati 10-20 ali več spam sporočil jih blokirat in bannat ali pač zgubit najbolj blodn uporabnike. Ki pa spet niso taka zguba, ker če se ne znajo vpisat potem vrjetno tudi skupnosti ne prinesejo kaj dosti... Če pa rabijo zapiske se pač morjo malce potrudit :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporovni delilnik-->usmernik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
144091 (3736) maticm

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905113200 (53977) jvolk
»

Spam boti

Oddelek: Izdelava spletišč
142094 (1777) Trdi
»

CSS zascita pred spam-boti

Oddelek: Izdelava spletišč
111550 (1360) pivmik
»

varnost e-mail linkov na page-ih(glede spama)?

Oddelek: Izdelava spletišč
291480 (1180) webfreak

Več podobnih tem