» »

Fantomska prikazovanje mojega računalnika...

Fantomska prikazovanje mojega računalnika...

twosocks ::

Mam en P100 k ej preživu požar. Sem ga prešraufov v novo kišto, s tem da nimam več velikega disketnika. _Ga nisem mogu iz stare škatle ven vzet. No sam ko pa sem zagnal Win98 mam še zmer 2 floppya, velikega in malega. Pa ta mal dela, ta velkegea pa še kr kaže, kljub temu da ga ni. Če kliknem nanga, pa vse crkne...zmrzne. In to je bolečina mojega računalnika...kako se znebit v win98 tega disketarja? Sem probu že floppy zbrisat pa mi oba spet nazaj rukne...
thanx
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

miranpozar ::

Že dosti procesorjev me je preživelo ;)...

Tvoj problem pa je v BIOSu, kjer imaš še vedno nastavljeno, da je floppy B vgrajen. To nastaviš na NONE v BIOSu tam, kjer nastavljaš trde diske. Boš videl, da piše FLOPPY A 3.5" in FLOPPY B 5.25", slednjega pa daj torej na NONE.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

twosocks ::

Sem to že prestavu....smrk smrk...ne pomaga...pa to je ponavad prvo k nardim...
hvala vseen
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

|klemen|(c) ::

Če maš Winse 98 ga boš lahko po moje z TweakUI-jem dol spravo. :\

KamikazA ::

A maš ta mal disketnik na A:\ ?
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

twosocks ::

Ja ta velk floppy je kr A, mali je bil na B, pa je kr zdej na f...k sem zbrisal pa dodal floppye..krneki 8-O

bom probal s tweak UI
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Alec999 ::

twosock >> a format c: si probu :)

twosocks ::

Rad bi obdržal OS in vse kar je gor...s čim manj posegi...Ni problem format pa še enkrat gor, sam čustvena navezanost pa to...sejrazumeš...:)
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Reycis ::

In tudi to ne bo pomagal. Poiskat bi bilo treba ta prav programček za odstranitev tega buga. Jaz namreč nimam nobene disketne enote na enem računalniku. V BiOSu je izklopljena v dosu je ni ampak windowsi so pa tok navezani nanjo da ustvarijo navidezno. Problem je ta, da ko ponsereč kliknem gor da mašina za kake pol minute zmrzne dokler končno ne dojame da ni diskete... predstavlite si zdej to... iz interneta prenesem najnovejše gonilnike in dam update gonilčnikov in pri izbiri kliknem Have Disk. Windowsi (zabiti neumni prfukenni) avtomatično hočejo brat iz diskete tko da traja pol minute predej ugotovijo da diskete ni... in pol ko kliknem prebrskaj (da nastavim pot če je slučajno ne vem na pamet) se pesem ponovi. Živa glupost. Če najdete rešitev temu se priporočam. Sicer pa se zdi nakup disketne enote (kljub temu da je ne rabim, ker je v mreži računalnik ki ima disketno enoto) dokaj smiselen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windovs 7 in disketnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
322505 (1605) staher
»

Zadnja smrt disketne enote? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
527885 (6400) desperados
»

Kako kopirati na disketro v Linuxu

Oddelek: Operacijski sistemi
141439 (1303) Gapi
»

floppy ne dela

Oddelek: Strojna oprema
171193 (924) Highlag
»

LS-120 v win kot A: ????

Oddelek: Strojna oprema
6947 (857) OZZY

Več podobnih tem