» »

Cisco CCNA Izobraževanje

Cisco CCNA Izobraževanje

Maximus ::

Živjo!

Rad bi šel na omenjeno izobraževanje. Podjetje Zavod aktivnega izobraževanja ( http://www.aktivno.si/cisco-akademija/c... ) ponuja izobraževanje za 250€. Na koncu izobraževanja dobiš uraden certifikat. Za to podjetje še nisem slišal. Na cisco-tovi strani pa niso omenjeni kot njihov partner. Tudi nevem kdo bo izobraževal (njihov zaposleni, ali najet predavatelj).
Zanima me, če je smiselno iti k njim na izobraževanje ali je bolje iti na SRC.SI oz. Avtenta????

Hvala za odgovore.
  • spremenil: Maximus ()

glinik ::

Jaz sem gledal podobna izobraževanja. Ampak 250 EUR, to je smešno poceni. Taka izobraževanja stanejo vsaj 10x več, seveda odvisno od izobraževalnega programa.

Ti pa to vsekakor pride prav, za to (poceni) varianto si še mene naredil "vročega" :)

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Maximus ::

Toliko stane samo prvi sklop. So pa 4-je sklopi. Ni pa nikjer napisano, ali se izpit posebej plača.

overlord_tm ::

Naredu CCNA1, pol pa nehu ker je bedarija na kubik :). Pač še en papir več, za katerga se noben ni pobrigu, vsaj ko sem prek študenta isku delo :\ .

Delal sem pa v šoli, tak da je bilo samo okoli 100e pomoje. Seveda se je plonkalo na veliko, tak da tud uni ko niso mel pojma so naredil final z več kot 90% ...

koyotee ::

Še dobro, da imamo potem toliko "kvazi" strokovnjakov... :\

edit: typo
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Maximus ::

Prek študenta mogoče še ne toliko. Če pa gledaš redne zaposlitve, pa kar zahtevajo.

glinik ::

@overlord_tm

KO boš iskal zaposlitev ti bo to še kako prišlo prav, to zdaj jaz vidim ko iščem zaposlitev. Vsaka dokazljiva malenkost ti veliko pomaga, kaj šele kak certifikat s strani Microsofta oz. Cisca. To zna bit velika vrednost!!!!

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

[SkA] ::

Sploh so zaželjeni ljudje s čim več certifikati in po možnosti osnovno šolsko ali največ srednješolsko izobrazbo.

Tody ::

No ja ... V mikrotu je bil članke (prejšnem) okol teh certifikatov. Glavna poanta teh certifkatov je da je treba vsake 2-3 leta, to zadevo obnavljat. Zdej če ne misliš delat z Cisco opremo in v takem področju si lahko z tem le obrišeš rit in upaš da ne bo preveč peklo.

zino ::

Če želiš v bodoče delati na področju networkinga, CCNA nikakor ni bedarija temveč zelo uporaben in zaželjen certifikat. Predavanja v sklopu CCNA certifikata ti nudijo splošno znanje in odprejo vrata za nadaljno specializacijo v željeno področje networkinga.

@overlord_tm oziroma kdorkoli, ki ima CCNA certifikat in išče študentsko delo, me naj kontaktira preko zasebnega sporočila ali maila.
we are everywhere

Tody ::

Nisem mislu žalit kogarkoli ampak, te zadeve so ponavadi zelo draga... in če se ne misliš z tem ukvarjat boš zelo težko tudi naredil zadevo...

Hočem rečt to ni en tak easy test... če pa je pa vrjetno ni toliko vreden ali si pa ti čisti genij :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačno Cisco CCNA izobraževanje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
264932 (2148) WilhelmTell
»

Brezplačen Cisco CCNA tečaj

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
306917 (4635) Johnyboy7
»

Šolanje za sistemskega administratorja

Oddelek: Šola
176275 (5698) Infinity
»

Pomoč nujno! delo na helpdesku

Oddelek: Omrežja in internet
51102 (970) overlord_tm

Več podobnih tem