» »

težave z mulo

težave z mulo

B_Weeed ::

pred kratkim sem si na novo nalozo XPje...gor sem esveda dal tudi emule..od zacetka je vse vleklo dol normalno zdaj pa sploh noče več..za vse kar dam vlečt napise -->na čakanju

če kdo ve kako bi to odpravil prosim za nasvete

John Abruzzi ::

Nalož si raje LimeWire (dost bol kot emule shit). In pa kakšn torrent odjemalec npr. mikro torrent.


lp.

Tr0n ::

Se se sploh uporablja kaj mulo? Se mi zdi, da je postala pravo leglo virusev in trojancev. :)

michel ::

Ne fanta, Mulo se še uporablja. Pa to glede trojancev in virusov je odvisno samo od tega kaj loadaš in kako se znajdeš, najdeš jih pa tudi na drugih odjemalcih.
Vse govorim preprosto iz izkušenj. Trenutno pa že spet laufam z Mulo, ker je zelo učinkovita.

@bl4ck: Lahko da si moraš odpret porte (ponavadi ti piše da imaš low ID, pa tudi ikona od Mule ima črno privezo čez oči). Kako, si lahko prebereš na njihovi spletni strani ali na naslovu od firewall, katerega uporabljaš.
Lahko pa tudi poskusiš inštalirati starejšo verzijo (0.47c).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: michel ()

Avby ::

Nalož si raje LimeWire (dost bol kot emule shit).


Pomoje si ti malo zamešal stvari.

John Abruzzi ::

Ne, limewire je dost bolši, hitrejši... Uporablam ga za glasbo, za ostale stvari pa torrent. Emule je zgodovina...

Avby ::

Pač nebom se prepiral ampak povem ti, da živiš v zmoti. Zdaj pa vrjemi ali ne meni je vseeno. Torrenti so tud OK. Pač vsaka stvar ma svoje prednosti in pomajnklivosti. Mula pa je zagotovo overall če gledaš z vidika vsestranskosti No1.

V posameznem primeru pa vrjamem, da jo lahko alternativa poseka na celi črti. Ampak tudi z mulo v končni fazi prideš tja kamor želiš. Tudi v tem primeru...

Avby ::

Aha pa še nasvet sem pozabil za avtorja teme. Ponovno jo namesti na računalnik pa bo delovala kot nova...

John Abruzzi ::

Pomembna je hitrost. Zdele sm za test z LimeWire downloadov video 70MB v dobrih desetih minutah, poskusi to z emule.

John Abruzzi ::

Aja pa torrenti niso OK, ampak so revolucija.

Avby ::

Pol pa najdi gor 10 % stvari kot jih najdeš na eMule? Skratka kot sem rekel, to je moj zadnji post ker se nebom prepiral. Sam tako vem kaj uporabljam. Razlog mojjih postov pa je bil, da pomagam avtorju teme z nasvetom in pa da naključno beročemu povem, da emula še zdaleč ni stvar preteklosti ali slaba stvar kot se natolcuje.

To pa je tudi vse.

John Abruzzi ::

Jst sm tud pomagov s svojim postom. Kaj ti bo tok stvari? Sej jih ne morš lowdat, ker nimajo dost vira, če pa jih že pa traja dva tedna.

lp.

michel ::

Mula ni za vsakega.
Zahteva veliko potrpljenja, vedno pa pride stvari do "dna".

eben ::

ce mas kak firewal kot je zone alarm al pa nvidia active armor ti mula ne laufa ??

farko ::

limewire je najmanj varen program,če ga ne ztnaš nastavit ti znajo šarati po celem disku kolikor hočejo ob enem pa ti lahko kdo še kaj zaklene.Emulo tud jaz laufam pa če jo lepo postaviš na cesto dobro vozi dol in gor.Šudra je pa itak vse povsod dost tak da tud mula niza vse kriva.
farko

toblak ::

Se strinjam. Limewire je kot hiša brez strehe - sesul ti bo PC in no time! Mula, statični strežniki in to je to;) !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri software

Oddelek: Pomoč in nasveti
5688 (558) lebang1
»

prenos iz emule

Oddelek: Omrežja in internet
72560 (1706) anja:o))
»

Browser za downloadanje muzike

Oddelek: Omrežja in internet
92851 (2529) El Nino
»

morpheus ne dela

Oddelek: Programska oprema
152130 (1848) strictom

p2p programi

Oddelek: Omrežja in internet
131647 (1159) Tero

Več podobnih tem