» »

morpheus ne dela

morpheus ne dela

lapajne ::

downloadal sem morpheusa, ga inštaliral, potem pa mi ga noče odpret in javlja napako!prosim svetujte zdaj

hooger ::

zanimivo...

muzičar ::

Zbriši Morpheus, zbriši mapo od Morpheusa, zbriši vse registrske ključe, ki se nanašajo na Morpheus, preglej za spyware,ad-ware, virusi,trojanci etc. in na koncu namesti eMule in LimeWire.

lapajne ::

e-mule? e-mule je zanč! sm ga meu pa je uleku dol en mp3 kkšne 20minut, frend ma pa morpheusa, pa mp3 čez 5 sekund že posluša(k lohka zravn k se nalaga že puslušaš).celo musko mu pa zvleče dol še prej kt u pol minute!!!!morpheusa sm pa zbrisu pa še enkat naložu 4x pa je isti ku***!!

strictom ::

Razsvetljenstvo! To je imel že prvi napster!

Use LimeWire. More pr0n, more addware!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Epikk ::

programi kot so emule, edonkey, limewire, morpheus, bear share, itd. so vsi zanič. če že potem mogoče shareaza ampak še to le takrat ko ne bo več torrentov.
še najboljše pa so warez strani:D

lapajne ::

tistu nima veze, js smam prublem z morpheusom!

muzičar ::

Imaš tudi problem z ad-wareom in spyware-om že od momenta, ko si dvakrat kliknil na morpheus.exe . Sem ga imel. Če nimaš pro potem pozabi na nanj. Oz. se boš imel fajn ob dljanju obenem pa ti bo sčasoma začel sistem žreti živce zaradi počasnosti in okornosti. Noja kukr veš. eMule lahko povleče komad dol tudi v 5s (odvisno od linije), če greš pa vlečt dol komad, ki ga ima nevem 5 ljudi potem pa ne pričakuj kaj preveč. Sicer je pa razorback nazaj tako da se bo kmlau uredilo. Do takrat pa DonkeyServer2 pa KAD. Če znaš mulo uporablat je lahko super, če si pa preveč laika oz. lenobe da bi se pobrigal o njenem delovanju.... ah brezveze. Torej jaz ti svetujem eMule, če pa že ad-ware, spyware progije potem pa LimeWire in nato, ko ga imaš potegneš z njem dol LimeWire Pro in voila.

bluefish ::

se strinajm z muzičarjem. Začni uporabljati Limewire PRO.

lapajne ::

kje ga pa dubim, a morm met kksn eMule al loh putegnem z neta

mavec ::

eMule je odličen program, samo, če nič ne sharate oz. niste sposobni malo dlje potrpeti pa nič. Več boste delili v eMule, prej boste na vrsti. Ampak očitno bi samo leechali kajne ;(( ;((.

bluefish ::

na eMuli je odličen vodič, kako si zagotoviti hitrejši prenos.
Limewire PRO pa boš moral potegniti ravno preko Mule, da bo PRO. Obstaja tudi navadna verzija.

muzičar ::

Najlažje je da si daš dol LimeWire (zastonj) in potem....

edit: pozabil na pravilo. Se opravičujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: muzičar ()

mudel991 ::

DC++ je dobr program za downlowdat vam povem ga uporablam

lapajne ::

u kok casa ti pa en mp3 5min dolg dol putegne???

strictom ::

Meni ga tako hiter, da, ko hočem kliknit nanj je bil že 10 minut na mojem disku!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenos iz emule

Oddelek: Omrežja in internet
72555 (1701) anja:o))
»

Browser za downloadanje muzike

Oddelek: Omrežja in internet
92849 (2527) El Nino
»

težave z mulo

Oddelek: Programska oprema
151278 (1278) toblak
»

Muzika

Oddelek: Pomoč in nasveti
141341 (1239) NiMH
»

MP3 iskalec

Oddelek: Omrežja in internet
212349 (2093) pivmik

Več podobnih tem