» »

Kartica 1950pro AGP se splača?

Kartica 1950pro AGP se splača?

McGregorSLO ::

LP

Comp:
AMD2600+ Barton (nenavit)
1G rama DDR 400mhz
Radeon 9800(non-pro)
350W napajalnik (zraven cieftech ohišja)

Radi bi stvar malo izbolšali, predvsem zaradi iger...npr CoD4...

Skratka vprašanje:
Kupili bi R1950pro AGP. Ali se to sploh splača?
Ali bi navijanje Bartona pripomoglo k večjemu iskoristku nove grafične? ali rabiš pač procesor z novejšo arhitekturo?

Še vprašanje: ker r9800 ni več za kupit s katerm radeonom je ta grafična sploh primerljiva? x1600 ?

TNX
Join the dark side!

damirez ::

Pohitritev sigurno bo, verjetno ne tako kot bi bla z bolši procesorjem, ampak v najslabšem primeru boš lahko pri istih detajlih fural AF in AA na full. Ampa pohitritev bo.
Procesor pa rahlo navi naprimer fsb prestav na iz 166 na 185 vsaj. Če maš eno palčko 1gb si kup še eno isto za dual channel, če maš nvidia seveda.

jan01 ::

Spet dokaj nesmiselni upgrad(preslab procesor, preslab napajalnik, pa še crkne lahko(predvsem matična...
Raje vse po kosih prodaj(na bolhi se da dosti iztržit), preštek koliko € imaš in tukaj vprašaj za konfiguracijo za to vsoto.

Cassidy ::

jaz sem kupo x1950PRO 512MB in mi dela zelo dobro, vendar boš mogo vseeno razmislit tudi o novem napajalniku, ker je grafična kar požrešna (500W min.)

Jaz laufam istega bartona vendar je drugo hlajenje in malo je clockan in mi dela COD4 brez problema na 1280x1024 vse na med in 2x AA , z lahkoto vendar mam 2GB rama.

Ni slaba odločitev ampak ti raje priporočam kako novo kišto ker boš se samo razvado s to igro in boš pol hoto še več.....(pri meni je bilo tak) in sem zaj kupo novo kišto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cassidy ()

michel ::

Če bi moral že kaj menjati v računalniku, začni z drugega konca.
Tvoj Radeon je še najboljše kar imaš:) .
Jaz bi na tvojem mestu dal denar na stran in čez čas menjal vse.
To je zgolj moje mnenje0:) .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
957112 (5204) matonson
»

Ali se mi splača kupiti X1950 PRO, 512MB, AGP

Oddelek: Kaj kupiti
331774 (972) Melanholija
»

Primerna grafa za moje računalO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
905026 (4068) Klemzz
»

katero graficno bi vzeli ce bi imeli na voljo samo ti 2 :saphire x1950pro in gigabyte (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
826416 (4115) seljo
»

Grafična Kartica za 8x AGP

Oddelek: Kaj kupiti
371940 (990) boset

Več podobnih tem