» »

Ati MMC 7.6

Ati MMC 7.6

Radiant ::

leakana je bila nova verzija multimedia centra ki zdaj poleg vsega ze znnanega podpira se tole:

TV:
Izboljsani mpeg2 in ati vcr codeki
16:9 od leterboxed do widescreena (ce imas ob snemanju zbran 16: 9 tudi snema v 16:9 (krasno za filme na pro7 in ORF ki so z dvdjev)
Predelami timeshifting ki je sedaj lahko tudi transparenten
popravljeno avtomaticno poimenovanje filov z schedularjem tak da lahko zdaj snemanje brez tezav popolnoma avtomatiziras in imas z pomocjo librarija (ki zdaj tudi dela kot bi mogel v 7.5 )popoln pregled

DVD
Popravljen fastforwarding
Omogoca SP/DIF pastroungh tudi na zvocne kartice in ne le na AIW radeona (8500DV)
Popravljene nekompatibilnosti z nemsko verzijo od Akire (edina od mojih dvdjev ki z 7.5 ni delala od 68tih)
transparenten je sedaj lahko tudi DVDplayer prav fajn za browsanje in gledanje hkrati
poprawljen theater mode za R8500 in Radeon VE dual display.

File Player
Popravljeno ohranjanje aspektov za fullscreen
poppravljen lahek problem z previsokim glaskom v mpeg2 filih
spila tudi quicktime file (kar mi osebno ne gre v glavo ampak koga briga zaj lahkovse quicktime trajlerje gledate v pravem full screenu in ne tako z quicktime plyerjem)

PA se vec samo sn zaj ze pozabu ker so tolko naredli da se mi ze kuj blede!

Dobite ga lahko na ftp straneh ki jih najedte v rage3d forumu (ite pogledat ker jih ne smem baje direktno pastat!)

SPLACASE KER LAHKOKONCNO TOTEGA GNILEGA powerDVD XP vrzem skoh okno (pod pogejem seveda da je v vasem racunalu radeon >:D >:D >:D , drugacn pac lepo dalje software DVD:( :( :(

Radiant ::

AJA se ena pomembna malenkost za dvd

ADAPTIVE in ADVANCED ADAPTIVE DEINTERLACING TER TEMPORAL FILTERING PA PER PIXEL GAMMA ZAJ DELATA in to ne le na mpeg2 in dvd ampak tudi na mpeg4 (divx) sorodnih codecih tak da zgledajo divx file kar dosti lepse !!!(pogoj je da jih gledate z ati fileplayerjem ki pa zdaj tak vredi dela!)

Ati se je skup vzel !!!

Kid ::

A z ATI RADEON 64 DDR VIVO dela brezhibno:) ?? , ker imam doma dotično kartico in preden se lotim loudanja bi se rad prepriču če dela brezhibno ?

tenx ...

Radiant ::

Jaz mam originalno AIW Radeon pa dela zaj tud pod XPji kot ura!!!Ce ga na strani ne najdes ga mam jaz se neki na disku tak da ....:D

danielka84 ::

Radeon 64MB DDR VIVO prav lepo deluje z ATI MMC7.6, sem vse sprobal in dela! Preverjeno! Tudi oni "transparent", video tud zajema čist fajn, pa še "crop edges" maš zraven...
ni-da-ni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507084 (5151) Tiash
»

Windows limit in Ati Multimedia

Oddelek: Zvok in slika
161264 (1067) Kid
»

VIvo

Oddelek: Kaj kupiti
51352 (1247) ferjan
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292545 (1773) Predator
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462644 (2038) _Mortal_

Več podobnih tem