» »

[windows] Težave z zagonom in uporabo

[windows] Težave z zagonom in uporabo

El Nino ::

zdravo

imam en problem s sicer novim (3 mesce starim računalnikom). Gor mam Win XP Professional.
Ko ga prižgem, mi pač napiše podatke od motherboarda (msi p-965 neo-f conroe), potem še ram (1GB) in pa DVD pogon (optiarc nec model se ne spomnem), pol pa mi gor napiše CANNOT LOAD BOOT.INI FILE, BOOT FROM C:/WINDOWS. Sicer je do zdaj načeloma vse delalo, včeraj pa se mi je pojavu nov problem. Ko mi pokaže namizje, čez nekaj sekund izginejo vse ikone, razen or. vrstice od officea. Programi sicer vsi delajo, če grem ctrl+alt+delete, novo opravilo, ..., ampak me vse skupaj prav močno piz*i. Aja, pa une fore s ctrl+alt+delete, pol pa novo opravilo in explorer sem že sprobal, ampak ne dela!! (Po mojem bi bilo možno, da mi je vse to zaje*al en TROJANSKI KONJ ki sem ga imel na računalniku (antivirus avast! 4.7 professional edition)...(ko smo že pri antivirusih, kakšnega mi priporočate)
A je kakšna druga rešitev, al bi moral obvezno sformatirat vse skupaj in na novo naložit windowse? (za podatke ni panike, mam C: in D: particijo)
Prosim za hiter odgovor, ker mi vse te komplikacije grejo že fajn na živce

hvala lepa
lp
luka

dukenukem ::

lahk daš samo repair ;)

El Nino ::

Zdravo

evo, problem rešen. Ni preostalo drugega kot povozit windowse z isto verzijo, ampak po precejšnjem kletju in potenju pred ekranom mi je ratalo vse skupaj poštimat in vse driverje in vse vse vse sploh naredit kot je blo prej, samo z manj igrami in druge nesnage in dela ko urca. Antivirus sem si pa zrihtal najnovejšo verzijo kasperskyja (sedmico) in zdej tudi to dela, tko da virusi je*eni pazte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dukenukem, tebi pa hvala za predlog, ki mi je dal kar fajn mislit (čene bi 100% vse sformatiral u nulo)
tko da zdej dela
lp
luka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeŽava z ikonami na namizju

Oddelek: Pomoč in nasveti
132056 (1933) k4vz0024
»

Call of Duty 2 Multiplayer- Problem

Oddelek: Igre
281799 (1495) Dober dan
»

nimam ikon XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
10945 (789) abl
»

Kako zbrisati Virus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
92281 (1917) Denny
»

street hacker

Oddelek: Igre
71120 (914) roli

Več podobnih tem