» »

street hacker

street hacker

Tilk ::

evo naslov ene jebine, k bi jo js rt spilu pa je ne morm... zakaj?
upam, da mi boste lohk vi pomagal.... uglavnm za downloadat je en demic ce cs pa pouno verzijo mors pa placat >:D .. anyway... rabs pa shockwave player, .net microsoft workstation ( pa kua ti je to), pa se divx codec... to sm use dobu, ceprov se zmer ne vem kua je net frame workstation... igrca pa je drgac o enmu hackanju :D ......
kar je ponavad zanimivo... ceprou je biu uplink polomija da vece ni...... no, ce ma kdo ksne iskusne s tem nej mi plis pise..
aja pa se to; pridm do login screena, se napisem ( alias and password) dam create sam pol pa ni nc vec... odvrti se ena "risanka", pol pa k se je treba odloct kliknm pac da sm not sam naprj pa freezne... in pol neha delat... sam izvaja se pa kot proces (ctrl+alt+delete)
Tilk

Doman ::

V katerem jeziku si to napisal, in kaj je narobe z uplink, se nisi mogoče vprašal če sploh znaš igrat?

LP, PiraT

grim_ ::

mislm da ti brez tega igra sploh ne bi delala, maš pa useen tuki link: http://msdn.microsoft.com/netframework/downloads/framework1_1/ :)

Tilk ::

ja zaka da nebi znou?? za uplink sm reku,da je polomija zato, ker je prevec izi pa se enoličn je.... z izi pa mislm to: mas par "hacking tools" pa obvladas....
no uglaunm.... tist oz microsofta sm itak mogu snet kr mi sploh zagnou ni drgac... Shockwave pa to pa tut mam, tko da res nvem kua je s tem.... sm tut na njihov forum dou pa ni se noben odpisov....

tenks, drgac!
Tilk

Ziga Dolhar ::

Te smem prosit za malce bolj poljudno izražanje?
https://dolhar.si/

roli ::

Sem ga imel in uplink in tega pa je tale super.
Vse ukaze moraš pisat sam tako da ni ravno lahek.
Ampak jaz sem ga namestil in igral pa je delal res pa je da sem namestil update.
Lp!
http://www.r00li.com

Tilk ::

evo naslov ene jebine, k bi jo js rt spilu pa je ne morm... zakaj?
upam, da mi boste lohk vi pomagal.... uglavnm za downloadat je en demic ce cs pa pouno verzijo mors pa placat .. anyway... rabs pa shockwave player, .net microsoft workstation ( pa kua ti je to), pa se divx codec... to sm use dobu, ceprov se zmer ne vem kua je net frame workstation... igrca pa je drgac o enmu hackanju ......
kar je ponavad zanimivo... ceprou je biu uplink polomija da vece ni...... no, ce ma kdo ksne iskusne s tem nej mi plis pise..
aja pa se to; pridm do login screena, se napisem ( alias and password) dam create sam pol pa ni nc vec... odvrti se ena "risanka", pol pa k se je treba odloct kliknm pac da sm not sam naprj pa freezne... in pol neha delat... sam izvaja se pa kot proces (ctrl+alt+delete)

SE OPRAVICUJEM ZA VSE NEVSECNOSTI, KI STE JIH IMELI PRI PREGLEDOVANJU MOJIH POSTOV!!

ugavnm.. iz interneta sm downloadu demo od igre street hacker. zdej problem je k mi kr freezne. rabi shockwave player - sm mu dou shockwave player; je rabu .net famework (microsoft) - je dobu .net framework; tist divx codec sm pa tut dol dou, tko, da se zahteve ujemajo z stvarmi, k jih imam na compi.
freezne mi pa po tem, k se loginam pa dam geslo. pol je tist uvodni filmck, sam pol pa use crkne. Ce das ctrl+alt+del se laufa (kot proces). a se nebi mogla igrca izvajat v aplikacijah, tko k se usaka? sistemske zateve se pa se kar lepo ujemajo z mojo masino.
jst ne vem kaj je problem.
za .net framework pa tut na microsoftu nc ne pise... al pa jst ne najdem.

rolihandrej: dj povej kasn racunalnik mas pa a mas use to gor namescen?
Tilk

roli ::

Jaz mam intel pentium 4 2600 Mhz.512 RAM , ATI radeon 9200 SE in eno no name plato.
Men dela ( demo ) če samo namestim WINse edin kar sem namestil je blo DX9 b.
Požarni zid antivirus pa je delal normalno.
Probi ročno uporabit windows update.
Mam pa win XP home SP1.
Lp!
http://www.r00li.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

programi brez razloga?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6747 (559) boogie_xlr
»

youtube HD

Oddelek: Pomoč in nasveti
222070 (1605) boyc
»

Ne odpira mi vseh strani oz. samo animiranih

Oddelek: Omrežja in internet
151408 (1252) amigo_no1
»

Flash igre

Oddelek: Omrežja in internet
91141 (1002) reber
»

VS.NET in Framework 1.1?

Oddelek: Programiranje
81054 (932) FANATIK

Več podobnih tem