» »

Joypad nastavitve

Joypad nastavitve

alesek86 ::

Zdravo!

Jaz sem si kupil Joypad in bi rad izvedel, če se da nastaviti, da bi uporabljal namesto miške analogno palčko na joypadu. Bi pa imel to za streljačine, kot je Farcry in podobne.

Hvala

Lp, aleš

kixs ::

Bi pa imel to za streljačine, kot je Farcry in podobne.


Ojoj 8-O

ArYeS ::

1. Gamepadi niso za prvo-osebne streljačine
2. Ne moreš gamepada naštimat, da bo se kot miška obnašu

alesek86 ::

1. gamepadi so za prvoosebne streljačine. (le zakaj lahko na xbox360 igraš farcry?)
2. gamepad lahko naštimaš namesto miške! Sem že storil to. (zakaj nekateri, ki nimajo pojma, kaj govorijo, mlatijo prazno slamo?)

Lp

ArYeS ::

1. Tudi moj prijatelj igra lahko letalščino na MOMO volan..
Dejstvo je, da je igranje na miški dosti bolj kvalitetno za takšno igro. No.. wii kontroler je še boljši za moje pojme.

2. Kar vem FarCry ne podpira igranja na gamepad zato verjetno ne bo šlo, edino če obstaja kakšen 3rd party application, vsekakor je pa to bedarija.

alesek86 ::

Res je, da je malo težje igrati Farcry na gamepadu, ampak mislim, da se lahko navadiš vsaj približno igrati.

Farcry je možno igrati na gamepad z patchem 1.4.

Lp

kixs ::

Seveda je mozno... vse je mozno... vprasanje pa je, ce je pametno ;)

In kaj te pri "tipkovnica+miska" moti?

frikozoid ::

Vse se da! Res drugače pa ne vem v čem je point Far cry na kompu igrat z g'padom, pa vendarle - stvar okusa. Zase vem, da večino streljačin preigram na xbox 360 - pa mi tk najbl sede. Če jo pa že igram na PC-ju, pa vsekakor z mišjo - čeprav po pravici povedano mi to ne sede več ...

BTW: gamepadi so se še kako dobro izkazal v streljačinah (morš bit mal nadrkan) - halo 2 (PS vs XBOX): Gues who won?

kixs ::

Verjetno mislis PC vs. Xbox ?

Zmaga pa tisti, ki je bolj nadrkan :P To je vedno in povsod. Vcasih malo pomaga se sreca.

Keyser Soze ::

Samo z enakim znanjem in nastavitvami je miš sigurno v prednosti pred gamepadom. Ne moreš pričakovat enake natančnosti pri merilu premikov 1:1 ali 1:20. Nemogoče na joypadu doseč enako natančnost kot pri miši.

A se da v Visti simulirat miško na joypadu? Na Xpjih vem da je bila bolj revščina s tem.
OM, F, G!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Controller (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20329494 (14325) Mare3
»

E3 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7712105 (10844) def0r

Prihodnost pc iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
995802 (3636) Mavrik

PC proti konzole

Oddelek: Igre
462004 (1454) Mavrik
»

Doom 4 uradno najavljen

Oddelek: Novice / Igre
165291 (2331) ERGY

Več podobnih tem