» »

Prosim vas za oceno spletne strani

Prosim vas za oceno spletne strani

rene ::

Kako se vam zdi linkica Sem se trudil, študiral webusability. webdesign ... web writing ....

povejte pa z uporabnikovega stališča ...

mimgrede, slike še manjkajo

Hvala!

(sic) ::

Meni se zdi kar v redu. Ne vem, če mam le tak občutek samo nekam sumljivo hitro mi jo nalaga...:D


darh ::

simple, uredu... pri majhnih fontih ti sicer ob hoover efektu na linku skaže tekst.. samo to ni nič takega..

(sic) - stran je na perftecu, 3 skoke od siolovih strežnikov, mogoče to botruje hitrosti :)
Excuses are useless! Results are priceless!

Loki ::

Dobrodošli!

Moje ime je Janez Dulc in sem prdavatelj na....

zakaj mora biti to slika?
ce bi bil to text, bi bil velik samo kakih .25 kb (vkljucno s css), kar bi pospesilo nalaganje strani se za ~1.5 s (za nas, mode(rn)m userje) - slika je namrec ~7-8 kb.

tiste onmouseover efekte lahko naredis tudi z css.

rene ::

ja slika je, ker sem se tako odločil in ker ne znam naredit z navadnim tekstom ...

maš pa prav, bilo bi še hitreje. kako to naredim!!!!, mi lahko kdo svetuje. Al pa kje na netu so kaki članki o tem ..

Stran pa je blazno hitra, ker gostuje na najhitrejših v sloveniji, ampak res, no bullshit, in najzanesljivejših strežnikih. Strezniki so res na PERFTECHU, ponudnik gostovanja pa je podjetje Infobia d.o.o

drugač tud na www.streznik.com ... tudi cene so ok. Posebej webmasterski paket se splača. Ker je tud gut tehnična pomoč.

Sem mogu nardit mal reklame, ker so res ok in sem jim hvaležen in gredo tudi na roko, se da z njimi res u redu zmenit.

sicer pa nadaljujte prosim z ocenami spletnih strani


edit by kuglvinkl: to sicer ni "moj" oddelek + očitno ni nikogar od adminov gor. Tu si šel predaleč. Če bo kdo hotel reference in njihovo tel. števillko, bo že poklical. Če pa podjetje želi reklamo, naj se obrne na naše vrle Admine.

Če se s tem ne strinjaš, imamo za to namenjeno temo v oddelku Slo-tech: Pritožbe.

Lp, k

Zgodovina sprememb…

darh ::

kuglvinkl: Pravilno.
Excuses are useless! Results are priceless!

rene ::

Na forumu sem bolj nov ... ampak gre zgolj za osebno mnenje ... Res pa sem šel rahlo predaleč ... se opravičujem!

[MYTiX] ::

Zanima me zakaj je ta tekst kao neviden. al pa ga je sam meni mozilla nepravilno prikazala:

marketing trzenje trženje stroj strojnik strojništvo janez dulc tehniki tehnična zakonodaja tehnicna predavanja seminarji seminar predavanje novo mesto svetovanje clanki trzni nadzor inspektor tržni inšpektor direktor nekdaj danes predavatelj grafični bienale kritika kritični pogled na trženjsko upravljanje osnove trženja vodenje podjetij trženjski načrt prodaja nasveti direktovanje tom mirna šolski center nm novo mesto solski

Če ne pa je vredu dizajn.

Ziga Dolhar ::

<meta> ...

Jon ::

howdy

sam design mi je vsec, preprost, cist in funkcionalen. Ne bistveno spreminjati !:)
Mogoce bi lahko dodal le se kak preprost graficni element za popestritev, ampak ni hude potrebe. Morda se lahko tudi poigras s kaksnim drugacnim fontom... Myriad, Century Gothic, ipd. Se vedno elegantni, ampak neobicajni, drugacni.

imam pa seveda nekaj pripomb ;)
- Linki ki niso bold, se v onMouseOver spremenijo v bold, kar premika tekst naokoli. To me zmede in utrudi :)

- skrit tekst na vrhu strani, ki naj bi služil boljšemu rangiranju v iskalnikih...
na kratko: znebi se tega. Nekateri iskalci so ze dovolj pametni, da taksne trike zaznajo (SPAM) in zato ali: slabse rangirajo ali: sploh ne rangirajo tvoje strani.

- prva stran, onMouseOver menjava slikic s tekstom... to se da lazje urediti z layerji teksta. Nasploh je daljsi tekst v sliki ali flashu nonsense, razlog: rangiranje s strani browserjev (ga ni ;), velikost, nezmoznost copy-paste. No to zadnje v tvojem primeru niti ni problem, dvomim da bo kdo pastal tist tekst... bolj me moti kadar kaka podjetja napisejo svoje telefonske ali e-maile v SLIKE, da jih moram prepisovati, bruh blah! :)

- pripomba glede navigacije: na prvi strani imas zaporedje: svetovanje o trzenju; tehnicna zakonodaja; predavanja MAS. Kliknem slednjega, nato Namen. Zaporedje se kar naenkrat spremeni v: Predavanja MAS (z podvsebinami), Tehnicna zakonodaja, Svetovanje o trzenju... torej kar lepo premesano zaporedje :)
vedno obdrzati enako zaporedje v meniju je kar dobra ideja... ok res da samo z tremi moznostmi ne pride do vecje zmede, ampak sem pac pikolovec :)

Pohvaliti pa moram tekste, katerih branje ne utruja :)

No, pac nekaj idej v premislek. Lahko noc!:)

[MYTiX] ::

Ziggga ne gre za meta ker je v bodyu od strani

Ziga Dolhar ::

[MYTiX]: a, vidim :-). Sem mislil tisti tekst, ki je identičen temu (vsaj tako izgleda) ter _je_ v meti ;-).

Pardon :].

mare_ ::

Barva tistega teksta je enaka barvi ozadja ...

rene ::

hja, sem skušal biti zvit :), ker znam swapati samo slikice, sem ugotovil, da za iskalnike na prvi strani ni nobenega teksta, zato sem ključne besede zapisal v barvi ozadja na prvi strani. Ko se bom naučil swapati layerje, bom zadevo odstranil.

Kako na primer v dreamweaverju (z njim sem naredil ta page) swapam layerje??? Rad bi se naučil! Hvala. No, bom pa tud pogledal, če je v helpu

Hvala za pohvalo tekstov, če kdo rabi kakega dobrega tekstopisca za pisanje brošur, spletnih strani ... to sem jaz!.

Nisem kdove kako dober programer, vem pa veliko o webusability, o tekstih, ki učinkujejo, o dobrem contentu ...

razpored gumbov je lapsus! Hvala za opozorilo!

rene ::

popravek; pravzaprav skoraj nimam pojma o programiranju! :)::) :D )

rene ::

bw_!

PRavzaprav je res ful nelogično tisto mešanje navigacije! Verjetno bom spremenil tako, da bo vodoravna črta ostala vedno ista. Na primer, ko boš v sekciji Marketing v strojništvu, bo ne glede na to, katero podizbiro izbereš(namen, vsebina, dodatno, obvestila) ostala na vrhu krovna pasica >Marketing v strojništvu.>

To bo bolj pregledno!

Ful ti hvala za dobro kritiko!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Flash ] OnMouseOver -> Tekst po zelji

Oddelek: Izdelava spletišč
51232 (1099) njok
»

Scroll teksta

Oddelek: Izdelava spletišč
6999 (923) CCMbrother
»

Menu, kjer se ti pokaže vsebina ...

Oddelek: Izdelava spletišč
121042 (921) JOKER
»

Ocena spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
91084 (997) Brilko
»

Drop down meni!

Oddelek: Izdelava spletišč
101885 (1638) ACE

Več podobnih tem