» »

Webcamera Logitech

Webcamera Logitech

primzx ::

Zdravo!

Zopet mam eno vprašanje glede inštalacije spletne kamere.

Dones sem šeu kupit LogitecjQC communicate STX, prebral navodila, ki so priložena in zagnal setup.exe. Ravnal sem se točno tako kot je napisano, vendar mi nakoncu ni inštaliralo gonilnika. Probal sem na navadnih XPjih in zadeva dela lepo. Vendar na teh xPjh kot jih imam zj(WinXp, Embedded, SP2) mi zadevo ne uspe inštalirati. Nakoncu mi pokaže tole:


Probal sem tud tkole:
Nametal sem gonilnike dirtekno v c:/windows:/system32/drivers. Ker to ni uspelo, sem si sposodil drugo kamero in zadeva je bila popolnoma ista. Je treba windowse predelat al kaj?

Kaj Vi predlagate?

Lep dan še naprej,
primzx
  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

OmegaBlue ::

Kot prvo - zakaj zavraga imaš embedded windows?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

bluefish ::

Morda misli embedded SP2.

t909 ::

Kot prvo - zakaj zavraga imaš embedded windows?

Ker so kul?

primzx ::

Pač strojna oprema neke naprave je taka, da rabi oskubljeno verzijo XPjev. Služba and stuff. Še nekej, baje sploh ne moreš uporabljati USB naprave na XP embedded, razen če ne dobiš pravega gnolnika. čudno je to vse skup. Ma kdo še kako idejo?

lp,
primzx

>>><<< ::

Pusti naj Windows namesti svoje gonilnike in potem daj update driver in namesti z CD-ja, ki si ga dobil zraven.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

primzx ::

Ne razumeš. To ni navadn XpOS. Ti OSi so prilagojeni strojni opremi določene naprave. Baje da jih še niso naredl, in da res nažalost ne morš prklopt kamere, ker se USB video/audio driverji za ta OS še razvija"kao". Uglavnm povprašov bom team k se s tem ukvarja, in ko dobim odgovor, in če bo to rešilo problem, Vam bom povedov kako smo ga rešil:D .

Hvala za zdej in lepo noč še naprej,
primzx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP umrl. Dokončno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7517261 (13501) Markoff
»

kloniranje compact flash kartice

Oddelek: Operacijski sistemi
151899 (292) mrsmoke
»

Varnost tiskalnikov

Oddelek: Novice / Varnost
183941 (2829) nevone
»

Microsoft bo izdal Windows brez WMPja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
938587 (7235) BigWhale
»

katera berzija winsow

Oddelek: Programska oprema
321050 (820) [BISI]

Več podobnih tem