» »

Word to PDF easy way

Word to PDF easy way

=_adler_= ::

Ve kdo za kak preizkušen programčič za convert word (lohku tud kej podobnega) v PDF. Saj se da tudi več word fajlov convertirat v en PDF brez dodatnega motanja?

Hvala za odg., pa
lp

aljazh ::

OpenOffice - odpreš wordov dokument in ga exportiraš v PDF.

Matek ::

Sicer sem tudi sam OpenOffice uporabnik, ampak mislim, da je tukaj PDF writer boljsa resitev, saj ima OO tezave z nekaterimi wordovimi dokumenti (recimo taksnimi z dosti formulami in ostalimi matematicnimi zadevami).

Zadevico lahko brezplacno (cisto majhen download) dobis tukaj, na tvojem sistemu pa se pojavi kot navidezen tiskalnik. Ob "tiskanju" dokumenta s tem tiskalnikom namesto popackanega lista iz bliznje naprave dobis na zaslon en dialog, ki te sprasuje, kam bi zelel shraniti PDF. Seveda lahko tak program uporabljas tudi kjerkoli drugje, ne samo v Wordu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Loki ::

ce imas word 2007, se da dobiti plugin za export v XPS ali PDF na office.microsoft.com. ce nimas originalnega, pa namig: znajdi se. :D
I left my wallet in El Segundo

alf__ ::

doc2pdf... hudo fajn.. pm me za link ce ne najdes prek googla...

rinp ::

Sam uporabljam pdf995, ki dela odlično. Uporabljaš ga kot virtualni prineter ki dela v kateremkoli programu. Odlična zadeva pa še zastonj. Išči preko googla, vpiši samo pdf995 in si že tam!
RInp

jan01 ::

pdfcreator-free, gpl

BIG_Yack ::

Zdravo!

Še enkrat bom zapisal enako, kot v neki drugi temi z enakim vprašanjem. Uporabi tole.

Upam, da ti bo kaj pomagalo. Meni je, ker mi ni bilo potrebno nameščevati nobene programske opreme in še zastonj je.

LP!

bluefish ::

Kot že napisano, za Word 2007 obstaja plugin (free) iz MS spletne strani, ki omogoči shranjevanje v PDF in MS-jev nov format XPS. Poleg tega se lepo integrira v sam program in ga ni potrebno zaganjati posebej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba iz .doc v .pdf

Oddelek: Programska oprema
62406 (2214) opeter
»

Kako wordove datoteke pretvoriti v pdf format?

Oddelek: Programska oprema
76271 (6162) jan01
»

pdf format

Oddelek: Programska oprema
102356 (2145) dronyx
»

HTML v Pdf

Oddelek: Programska oprema
71856 (1751) Fukomuko
»

Word->.pdf

Oddelek: Programska oprema
91871 (1756) maro

Več podobnih tem