» »

poplavljena klet, vlaga, rabim sušilec zraka

poplavljena klet, vlaga, rabim sušilec zraka

schurda ::

A se kdo spozna na to področje? Rabim en sušilec, da bi mi posušil zalito klet (voda počasi le odteka) Menda se da te stvari tudi sposoditi, kupiti (kje). Za uporabo je baje uporabna tudi klimatska naprava, recimo kakšna prenosna.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

KandazaR ::

Odvisno od kod si. Z sušenjem se recimo ukvarja podjetje eisbar iz kranja (če si iz gorenjske, da ne bo kdo mislil da delam reklamo). Lahko pa kupiš tudi razvlažilec zraka, ki bo počasi le opravil delo vendar ne tako hitro kot profesionalni osuševalniki (dobiš jih v vsakem merkurju).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

krneki0001 ::

Obstaja ena barva, ki vleče vodo iz sten. Po tleh boš potem imel kar nekaj časa še veliko vode, ker bo ta barva steno čisto izsušila, ampak za taki mali denar, kot stane ta barva druge stvari ne dobiš ceneje.

schurda ::

Tell me more, please.

Sicer pa sem videl, da ima Merkur nekaj sušilcev za hišno rabo, reda od 200-300 €. A kdo kej pozna?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

krneki0001 ::

Za tako barvo boš moral vprašat malo po trgovinah z barvami. Vem da so to včasih prodajali, kako pa je s tem danes, pa nimam pojma.

Uporabljali pa smo tako barvo kakih 10 let nazaj, ko je nam zalilo klet.

_pobesneli_ ::

Nam je počla cev oz neki podobnega v gips steni in je voda curljala ene 3 mesce v stene.
Tako da smo imeli vse napito z vodo.

Uglavnem nam je to pršlo poštimat neko podjetje ki izsušuje tlake in stene.(verjetno še kaj drugega nevem)
Izsušili so pa tako da so v tla izvrtali luknje fi 150 in napeljali noter grelce ki so pihali z 60stopinjami noter.zravn pa so pripeljali mašinco ki je iz vlažnega zraka vlekla vodo vn.
tako je pihalo 2-3 tedne in se je popolnoma izsušilo.zdej nevem kako se kliče podjetje ma če rabis bom pogledal.(če najdem)
Gregor

Karaya 52 ::

Joj, če ti voda še stoji notri jo čimprej spravi ven s črpalkami. Upam da si se tukaj zatipkal.

Mi sušimo trenutno s tremi razvlaževalci zraka. Dva sta sposojena od podjetja Molier v Celju enega pa smo kupili. Cena izposoje se mi zdi da je 8€ na dan. Vlago je pa vleklo po zidovih v zgornja nadstropja tako da se je na nekaterim mestih parket napil in ga že mečemo ven, čeprav ni bil direktno v stiku z vlago.

edir: typo

Zgodovina sprememb…

Primoz78 ::

Poskusi vprasat na kako firmo kjer se ukvarjajo z pleskanjem notranjih prostorov...nam so posodili dva elektricna susilca zraka (profi varianta) in ti povem, da je v eni noci posusilo kitane stene v sobi 9x7m...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

dukenukem ::

sj sušilce ma skoraj vsaka malo večja gradbena firma,vprašanje je, če si jih uspeš sposodit

karma ::

Letos sem nabavil de-umidificator /razvlažilec DeLonghi za cca 170 EUR. Zadeva načrpa iz zraka dnevno tudi do 20 l vode (rezervoar je 4,5l tako da moraš menjat ko se napolni). Nastaviš % vlage, ki ga želiš imeti v prostoru in zadeva tiho brni in dela svoje.Zgleda kot kakšna manjša prenosna klima in opravlja solidno svoje delo. Pri nas sem zasledil v OBI-ju tudi neke podobne zadeve, vendar se mi je zdel DeLonghi primernejši, kupil sem ga na ITA strani Škofij v trgovini UniEuro ...sedaj ga sicer ne vidim na spletni strani štacune ampak ga znajo imet vseeno....
Vso srečo pri odpravljanju posledic poplav !

k2b
...obsolete...

Cajhen ::

Na zalogi imamo več vrst sušilcev, tako da me lahko kontaktirate na 051/602-495.

Gost ::

Ah, ne upoštevajte mojega posta. Dajte ne odpirat starih tem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

bluefish ::

Tri leta. Mimogrede.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plesen na stenah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17348132 (26607) Matejjjjj
»

Vlažilec zraka

Oddelek: Loža
3810772 (7939) flyby
»

Kateri razvlažilec zraka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13977508 (60768) matijadmin
»

Sušenje perila v kleti

Oddelek: Loža
4911813 (7704) Jakka
»

Vlaga v stanovanju

Oddelek: Loža
4818512 (17032) Pyr0Beast

Več podobnih tem