» »

This page can not be dizplayd

This page can not be dizplayd

darh ::

Saj poznate tisto stran, ki se vam odpre, ko napišete napačen URL...
Ne vem no.. od kar sem na novo naložil windowse (XP) se mi kar naprej odpira stran http://www.lop.com ?!? Ni mi jasno od kdaj in kdo je to nastavil....

Napišem naprimer http://www.siskabap.com... javi This page can not be dizplayd, potem pa me redirecta na tale lop.com... kar annoying, sploh pa zato ker tega NISEM sam nastavil in NE VEM kako to spremenit...

preiskal sem ves register, vse kar je možno... ni sledu o lop.com.... a se je komu kaj takega že zgodilo ? Kako to odpravit (vem.. rešitev je reinstall windowsov, sam iščem alternativo...)
Excuses are useless! Results are priceless!
  • premaknil: darh ()

Mercier ::

A to se ti dogaja z vklopljeno opcijo Do not search from Address bar?

Internet Options...>Advanced>Do not search from Address bar

Neo32 ::

Ta www.lop.com siskebap pride skupej s Kazo tko da jo mors odinstalirat pa na novo nalozit, ampak samo kazo pa nobenega siskebapa se zrav. Vsaj tko je blo pr men.
Neo32 (c)

matic ::

.. sej nevem .. verjetno si ze pomislu na to .. oz. si preprican da to ni .. ampak samo da te spomnem .. veliko virusov to pocne da ti odpira kar neko stran, je pa tut verjetnost o tisti kaazi ce jo imas..

A kdo ve kako to stran "This page can not be dizplayd" predelat mal po svoje!?

matic ::

Lihkar sem pogledal win2k update pa prebral tole:


Security Update, March 4, 2002
This update resolves the "Java Applet Can Redirect Browser Traffic" security vulnerability in the Microsoft virtual machine (Microsoft VM), and is discussed in Microsoft Security Bulletin MS02-013. Download now to prevent a maliciously crafted Java program ("applet") from silently re-routing all browser traffic to the applet?s host without the user?s knowledge.


Link do tja je tukaj! Samo to je za win2k!! Nevem kako je z XPji.
Slici pa problem povsem na tvojega in tudi men se dogajajo ene p**** kr ene strani se mi skos odpirajo v bv!

Se vedno pa velja vprsanje a kdo ve kako spremenit stran "This page can not be dizplayd" ki jo ie prikaze ob tem primeru!?

n0_body ::

sj men se to isto dogaja

darh ::

ok fajn.. i'm not the only one :)


sam ful mi je cudno da v registru ne najdem tega...
nekolme: tist settings neč ne pomaga, ker mam že po defaultu tko-....

matic: vem... mama Ad-Aware in Nortona.. sam nobedn mi neč ni najdu (glede tega seveda... ostale svinarije itak enkup)... damn...
Excuses are useless! Results are priceless!

n0_body ::

drgač če se še nis znebu tega mal pobrski na un stran (lop.com) pa boš najdu uninstall. ki ga lepo dol potegneš in zaženeš...

OmegaBlue ::

jap tole se je men tud dogajal pa sm popravu. problem je delu zone alarm pro 2.6 verzija mi je napisu da sploh ne najde pomagu je update na 3.0 verzijo če je tako potem hitr po popravk(upgrade)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

OmegaBlue ::

Dodatek:
ja preusmerja ti pa res lahko kšn spyware.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

darh ::

tanovi Ad-Aware pomaga
Excuses are useless! Results are priceless!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali kdo uporablja iMESH?

Oddelek: Programska oprema
131949 (1687) pivmik
»

AD-AWARE ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
81080 (925) Kriko
»

lop.com--od kod sem to dobil

Oddelek: Pomoč in nasveti
11866 (689) appz
»

Lop.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
141057 (856) Klemenn
»

search lop.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
6770 (695) DaNe

Več podobnih tem