» »

search lop.com

search lop.com

DaNe ::

kako na odstranim oz namizja flash program tega distributerja ali karkoli je. Ugasnem program, ok je vse kul, dam refresh pa je zajedalec spet tukej.
What to do???

gkovac ::

najprej ga odstrani tako kot si navajen (če se ti je naložil v winse pejt v Control Panel Add remove programs in ga odstrani), potem pa zaženi regedit in ročno počisti register vsega sranja, ki ti ga je ta program nametal vanj.

rečeš find... vpišeš ključno besedo in kratkomalo pobrišeš vse kar ima veze s tem programom... pol pa računalnik restartaš in zadeva bi mogla zgint
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

DaNe ::

ravn to je fora tega da programa ni v add/remove in tudi v regeditu sem že iskal pa ni.

Neo32 ::

Am ce se jets kej prov spomnim se ta shit dobi s Kazo (najnovesja verzija) tko da jo odinstaliraj in pa se enkrat nalozi pa tm k te vprasa kva vse ti naistalira pa tm izberes samo Kazo.
Neo32 (c)

Polde ::

Hi!

Jaz sem imel iste problem s tem programom lop.com. Probal sem vse (scanreg, scan files) da bi ga odstranil pa mi ni ratalo. Moja rešitev ponovna namestitev windowsov.

lp
Ni da ni!!!

glavic ::

jaz sem mel isti problem
sel sel v search pa sem napisal naj mi najde vse kar je *lop*
pa mi je vrglo vn en exe lop*.exe pa sem ga zbrisal resetiralpa ga ni vec.. cudn ker je flash to ?
Musselli bizi

DaNe ::

No, zdaj pa mija rešitev katero na katero sem naletel čisto "pomotoma" .
Greč v display properties in zamenjaš wallpaper ker imaš naštiman na ne ozadje ki se imenuje desktop , daš samo na default desktop in to je to.
Vseeno hvala za pomoč.8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira brskalnika tudi za Visto in XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
568665 (7004) cryptozaver
»

windows update

Oddelek: Operacijski sistemi
141785 (1696) bluefish
»

Odstranitev nadležnega oglasnega taba v IE

Oddelek: Programska oprema
91503 (1345) Daedalus
»

Kako naj odstranim Trojanca?

Oddelek: Programska oprema
122222 (2034) knesz
»

Tdmy :(

Oddelek: Omrežja in internet
81607 (1546) Elemen_T

Več podobnih tem