» »

Problem z win xp (programska nezdružlivost)

Problem z win xp (programska nezdružlivost)

Tito ::

Pozdravljeni!
Mam problem z win xp. Po nekaj časa zelo uspešnega sodelovanja z xp-ji sem okusil njihovo grenkobo. Nekateri programi javijo napake in se izklopijo (Direct Connect), spedia neha proizvajati točke (skos je rumena), nekatere programe vrže ven brez kakršnega koli sporočila! To ni bilo prvič, že večkrat sem jih znova instaliral pa je vedno enako! Zanimivo pa je da na mojem drugem računalu (ki je povezan v internet preko prvega), stvar deluje že več mesecev brez problema! Zanima me kaj bi lahko bilo narobe? Ali naj instaliram Win 2000, na katerih nisem imel teh težav!

CaqKa ::

desni klik na tiste programe pa nastavi compatibility mode na recimo win 2000... poročaj če bo uspešno

Tito ::

Neuspešno žal :(
sej se ni več treba matrat, za neki cajta sm presedlal nazaj na dobre (hitre) stare win2000 :)

Tomi ::

Potem imaš pa smolo.
Jaz imam na računalniku še nekaj eksotičnih programov iz časa Win95, pa delajo vsi ok brez kompatibilnostih nastavitev.
metrodusa.blogspot.com

Yohan del Sud ::

Jaz imam tako slabe kot dobre izkušnje. Rešitev. Double install...

CaqKa ::

al pa nea zna.. meni je do zdaj vedno compatibility mode pomagal.
poleg tega za direct connect ne rabis kompatibiliti mode vsaj jaz ga ne rabim.. predlagam ti da daš zadnje STABILNE driverje za komponente ki jih imas v compu pa da windows update pozenes.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WIN XP vs. WIN 2000

Oddelek: Operacijski sistemi
291758 (1293) Tomi
»

DOS program zamrzne v WIN XP

Oddelek: Operacijski sistemi
6934 (845) gzibret
»

Igre in win 2000, xp

Oddelek: Operacijski sistemi
271565 (1272) Hux
»

Driverji za scanner primax direct 9600 za XP! Kje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
11806 (684) BaRtMaN
»

Ocena Win XP

Oddelek: Programska oprema
141452 (1247) andrej

Več podobnih tem