» »

Simpl gsm aparat za gsm-nepismene

Simpl gsm aparat za gsm-nepismene

imagodei ::

Živjo,

iščem en preprost gsm aparat, ni treba, da ima bluetooth, IR, kamero, fotoaparat... Glavno, da je preprost za uporabo in da ima velik zaslon ter velike črke.

Gsm bi rabila +50 let stara oseba, ki ni ravno tech-freak, pa malo jo tudi že oči dajejo ;) Aparat bi se rabil za klicanje in za pisanje SMS.

Meni se zdi, da imajo NOKIE luštne menije. Pozna kdo iz lastnih izkušenj kakšen primeren gsm?

TNX za pomoč!
- Hoc est qui sumus -

JOKER ::

POZDRAVLJENA !

Težko bo danes dobit takšen GSM aparat, ki nima teh funkcij, katere si napisala da jih telefon ne potrebuje.
Edino morda kakšen star rabljen telefon, tam pa je vprašanje, kakšno kondicijo ima baterija ...
Glede na to, da osebo pešajo oči, priporočam Nokio pri kateri si je v imeniku možno spremenit pogled oz. povečat črke.
Zanimiv je tudi ta Samsung SGH-E250v pri katerem si lahko povečamo črke, številke, določimo barvo ozadja na kakšni se nam bodo črke prikazovale in prav tako lahko spreminjamo barvo pisave. Ima velik zaslon .... skratka dober telefon je pa res, da ima vse funkcije skoraj ki so možne.
Otroci imajo ta telefon in ti rečem, da je superca.
________________________________________________________
Ka te češ ....

shadowfax ::

Kaj pa motorola F3!? Mislim, da bi bila zelo primerna, sploh za starejše ljudi!
http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/GSMna...
Lp

jurre ::

nokio 2610, dobis v mobipaketu za 70€ - klik

MTm2H37rqt7B ::

Mogoce tudi Nokia 1110, 50 Eur pri Teleray.

aljazh ::

Emporia Life - telefon namenjen ravno starejšim.

imagodei ::

Hvala za predloge.

Joker, saj ni fora, da telefon ne bi imel teh funkcij. Lahko jih ima, ni pa treba. Bistveno je, da se vidijo črke. BTW, od kod ti ideja, da sem ženska, hehe ;)

Scadufax ;) , si ti že videl Motorolo F3? Mislim, a jo priporočaš iz osebnih izkušenj? Zgleda kar v redu.
- Hoc est qui sumus -

shadowfax ::

Ne z motorolo F3 osebnih izkušenj še nimam, se mi pa zdi da bi bila primerna za starejšo osebo...najbolje, da greš do najbljižnjega mobitela in se tam pozanimaš...sem opazil da je tudi v prenovljenih mobitelovih paketih za 49€, če ne želi naročnine...
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobit NOVE stare telefone

Oddelek: Loža
162044 (1463) DOOM_er
»

Trajanje baterije

Oddelek: Mobilne tehnologije
131210 (973) innerspace
»

Enostaven GSM telefon (low-cost)

Oddelek: Kaj kupiti
91364 (1170) krneki0001
»

Ker mobilni telefon?

Oddelek: Kaj kupiti
221893 (1580) roli
»

Dlančnik in GSM

Oddelek: Kaj kupiti
51104 (1023) fogl

Več podobnih tem