» »

Izbira procesorja

Izbira procesorja

Legend(SLO) ::

Pregledu sm precej tem sam vseen nism najdu odgovorov na par vprašanj.
Nemorm se odločt al bi nabavu E2160 oz2140 al bi posegu po 4400 al bi se stegnu do E6550. Na internetu sm najdu neke teste, ki prkazujejo, da navit E2160 ne zaostaja dost zarad pomankanja 2MB pomnilnika. Zanimajo me predvsem testi v igrah.
Zanima me pa predvsem kako se kej tej procesorji navijajo na stock hlajenju. A lahko prčakujem, da bom FS spravu vsaj na 266. Kolkšne so kej možnosti, da dobim 0MHz overcloock.

procesor mislm met na Gigabaytovi plati GA-P35-DS3P
2GB rama (Namen mam zbrt neki 800MHz, se prau da hitrost rama ne bi smela bit problem dokler FSB ne preseže 400?)
Pa radeona 2600XT

Aja zanima me tut kere strani majo dobre teste. Zdej k gledam enga na http://www.neoseeker.com/Articles/Hardw...
Čist mi je čudn, da v testu nenavit E4400 prehiti E6300??
krneki

M-XXXX ::

Za 0 mhz overclock ni možnosti! Zdi se mi da je čisto realno pričakovati 300mhz+...

Legend(SLO) ::

A obstaja gumbek uredi, ker ga nism najdu. Aja pa rd bi da bi biu procesor dost močen, da bi tut nenavit vsaj zdej zadovoljivo poganju špile. Da bi mi delal tm vsaj na 1024*786 Pa na kšnih medium detajlih. Predvsem bi rd igrou Test drive unlimited Sej vem da obstajajo minimum pa recomended konfiguracije, sam k je tist vse bl tko relativno.
krneki

kozmy ::

Kaj pa grafična? Ker vsak procesor, ki si ga omeno, ti bo prebavo igerco kot je Test Drive na 1024*786 medium. Rajši daj kakšnih 40€ manj za procesor, pa daš več za grafično.

Legend(SLO) ::

Aja še eno vprašanje mam glede matične plošče. Kašna je razlika med matično z IC9 in tistimi z ICH9R čipom, ker v ceni je 40€, ki jih ne bi rd dau za krneki.
krneki

bate ::

Tist R na koncu je za raid.
LP

usavko ::

A kej veste kje so testi med amd opteroni in Intelovimi?

janezka ::

http://www.tomshardware.com/

v menuju izbereš charts


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igra GTA 4 na Pentium 4 3,2ghz

Oddelek: Igre
253810 (3234) martin551
»

Nvidia 9600GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
774851 (3535) NoXy
»

pomoč pri navijanju (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
554234 (3232) Wolfman
»

Best price/performance PROCESOR za nedeljskga navijalca.

Oddelek: Kaj kupiti
292679 (1524) Buggy
»

Katera grafična AGP za ATHLONXP2400

Oddelek: Kaj kupiti
232022 (1645) matfil

Več podobnih tem