» »

Nvidia 9600GT

Nvidia 9600GT

«
1
2

nazri ::

Js bom pa zdej kupu tole kartico
Leadtek nv 9600gt
- vmesnik: PCI Express 2.0
- pomnilnik:
- 512 MB DDR3 256 bit; hitrost: 1800 MHz
- hitrost jedra: 650 MHz
- priključki: 2x Dual-link DVI, HDTV-OUT
- maksimalna ločljivost: 2560 x 1600
- SLI tehnologija
- podpira DirectX 10 in Windows Vista
- garancija: 2 leti

Pa me zanima a je ta kartica dost močna da bom še kksn let igrov tanove igre na high?

jan01 ::

Že v miljon temah!!
//Ban userja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

batista bomb ::

namesto 9600gt kupi 4850 pa bo!

nazri ::

Ne to bi k je bl pocen za 80€ nimam več. No a je za kej?

@jan01 če nimas kej pametnga za povedat pol bod raj tih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nazri ()

j3rn3jk ::

@zrina7
Prej malo pobrskaj po forumu preden odpreš novo temo. Ker podobnih tem je preveč.
Tako da ima jan01 čist prav. !!!

Glede 9600GT
Najprej napiši ostale komponente tvojega kompa. Ti bomo lažje svetovali.
Ti maš lahko the best grafo če pa ostalo v ku*cu nebi nič laufal na high.

Glede zmoglivosti 9600gt pa imaš strica Google ki ti najde dosti testov te grafčine.
Samo malo lastne logike je treba uporabit pa se vse najde. !!


//dodana oznaka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: j3rn3jk ()

jan01 ::

Že več dni sprašuje isto vprašanje po rrazličnih temah, en vsakič isti odgovoru...

nazri ::

Mam core 2 duo 1.8ghz in 4gb rama

AapocalypseE ::

Nabavi že enkrat to kartico in konec debate. 100x sem ti reko, da je v redu kartica za tak denar.

Pa navij procesor!

Zgodovina sprememb…

j3rn3jk ::

npr. crysis ti nebo laufal na high z 9600gt, kaj boljšega kupovat že vprašanje kolko bo izkoriščena grafična.

AapocalypseE ::

Lahko da mu bo, ker igra na 1024x768.

Valvoline ::

Za tist denar res najboljša izbira.
Glede hitrosti skoraj enako 8800gt mogoča malenkost počasnejše.
Za 87e nova pa še garancija,prava zverina nimaš kaj razmišljat. OC tega C2D na ene 3ghz pa bojo vse igerce laufal na max nastavitve brez skrbi.

Valvoline ::

Lahko da mu bo, ker igra na 1024x768.

Jaz pa špilam vse na 600x800 z 2xAA in sem več k zadovoljn. Ne vem zakaj takšne visoke resolucije ala HD itn. Potem pa res rabiš škatlo za 1000e in menjat vsakih pol leta :D

j3rn3jk ::


Jaz pa špilam vse na 600x800 z 2xAA in sem več k zadovoljn. Ne vem zakaj takšne visoke resolucije ala HD itn. Potem pa res rabiš škatlo za 1000e in menjat vsakih pol leta :D


Misliš 800*600;)

AapocalypseE ::

1024x768 je za tebe visoka resolucija? heh... visoke so 1680x1050, 1600x1200, 1920x1080...

_mOuSe_ ::

Če je tale zrina7 dost ˝pameten˝, da navija procesor in rame, kako to da ne zna malo pogooglat, si pogledat kak review za omenjeno kartico...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _mOuSe_ ()

bluefish ::

Zakaj je potrebno odpirati nove in nove teme, če z odgovori v prejšnji nisi zadovoljen?

nazri ::

Sej sm pogledu rewieve sam zanima me še vaše mnenje.
Kwa jokate če se ena nova tema odpre k da sm vam j*bu mater fak

AapocalypseE ::

Kr v tisti temi, ki si jo že odprl bi se lahko vse lepo zmeno.

Kupi 9600GT in navij procesor.

THE END

nazri ::

mam se en uprasanje gledam zdele PNY 8800gts 640mg
http://www.ceneje.si/pny-graficna-karti...
Ni tok drazja pa me zanima ce je bolsa kukr 9600GT?

$%&/() ::

fosil=)

nazri ::

?

AapocalypseE ::

:D

9600GT vzami!

bluefish ::

kmalu pa bo spraševal, po 9800... Radeonu.

nazri ::

kaj je pa narobe z 8800gts ?????? k je sam 15€ drazja

bluefish ::

da je to star model, ki se ni najbolj obnesel.

Berserker ::

pa kaj je ta gf 9600gt sploh vredi za igre ? kr mi vse 2006 letnik igre štakajo tanove nekatere sem pa lahk igral na hight. pa zvok mi tak hudo šteka v teh 2006 letnik igrah je mogoče grafična kriva kr sem prej z 8600gt vse normalno igral.

AapocalypseE ::

Kateri procesor maš tr33k?

Rotaidal ::

pa kaj je ta gf 9600gt sploh vredi za igre ? kr mi vse 2006 letnik igre štakajo tanove nekatere sem pa lahk igral na hight. pa zvok mi tak hudo šteka v teh 2006 letnik igrah je mogoče grafična kriva kr sem prej z 8600gt vse normalno igral.


Jaz imam to grafo in mi deluje super. Vse igre mi delujejo vse na max, razn seveda crysisa.

Tudi "stare" igre. WoW, UT04,Halo,Farcry, Fear, Mechwarrior 4, CoD 1,2, Warcraft3 FT, Max Payne 1, 2...

Mogoče gonilniki?

nazri ::

a ma kdo 8800gts? Če ma naj napise kako mu dela. na nvidia strani vids da je ta igra za extrem gamerje

bluefish ::

odvisno, kaj je zate extreme. Poleg tega pa se gre za novo revizijo GTS in ne tisto, ki si jo nekje nazaj omenil ti.

nazri ::

a pol se mi ne splača uzet 8800gts 640 za 102€ http://www.ceneje.si/pny-graficna-karti...

naj raj uzamem 9600gt za 87€? http://www.ceneje.si/leadtek-graficna-k...

Valvoline ::

Tale 8800gts 640mb ima že staro G90 gpu jedro in mislim da je precej počasnejša kot je 9600gt ki pa ima mal slabšo varijanto novega G92 jedra.

$%&/() ::

Jedro je G80 in ne G90.

Valvoline ::

Pardon pomota,res je tako..:D

nazri ::

nc pol pa kr 9600gt

nazri ::

Kaj pa tale http://www.ceneje.si/club-3d-graficna-k...
Ista kartica sam da je Overclocked. 10€ vec stane pa me zanima a se bo sploh kej poznal razlike pr igrah

bluefish ::

lahko katerokoli drugo naviješ sam brez večjih težav.

nazri ::

Ja sam ta je ze navita ce pa kupm navadno 9600gt pa ce navijam pa zgubi garancijo

Valvoline ::

hehehehehe.....:D
Kako bojo pa vedel da si navil.
Garancijo zgubiš edino v primeru če flashaš bios.
Navijaj kokr češ.

nazri ::

Ja sam ta ma gor en drug hladilnik tko da se ne pregreva k je navita

bluefish ::

bla bla bla. Kao da je tisti hladilnik kaj boljši. Kvečjemu se vrti na višjih obratih.
Če boš pametno navijal, potem ne bi smelo biti prevelikih prirastkov v temperaturi.

Valvoline ::

Pa tut ne dobiš kaj dosti več FPS če je grafa povprečno navita. 5-10 fps se skoraj da ne opazi.
Če je močna grafa lahka špilaš vse,če pa je švoh lahka celega dneva navijaš pa ne bo nič iz tega.

nazri ::

Js bi kupu 9600gt overclocked pa da bi jo pol se mau naviu a? Pol bi mogle use igre lepo na high delat

Valvoline ::

Če hočeš res kaj pridobit z OC potem je obvezn aftermarket hladilnik npr kakšn zalman cu700, potem voltmod al pa predelava biosa itn....
To je že extremno navijanje in lahka veliko več fps dobiš in precej večja hitrost.
Drugače pa verjemi skoraj da ni razlike če je grafa povprečno OC.

AapocalypseE ::

Ni odvisno samo od grafe kak ti bojo delale igre, ampak moreš met tudi dober procesor. V tvojem primeru ga moreš navit na 3GHz drugače ne bo nekega učinka. Sem mel sam E2180 s trenutno grafo 4850 in če sem mel procesor na privzetih 2GHz je blo za popizdit počasno, na 2.5GHz že malo boljše, na 3GHz pa komaj nekak vzdržno, čeprav zdaj s tem E7200 komaj dosežem z grafo želene fpsje. Minimalni fps je dost višji, ko prej.

bluefish ::

točno tako. Ta tovraniški overclock je minimalen. Sicer pa, kakor želiš, denar in izbira sta tvoja.

nazri ::

@StreetRacer
kako naj moj procesor iz 1.8 navijem na 3ghz a ni to preveč za moj procesor. Kako pa sploh vem na kok sm ga naviu k tm v biosih sam vids FBS nevem pa kje pogledam kok sm naviu mhz-je

bluefish ::

poženi CPU-Z. In upam, da nisi navijal nekaj na pamet z višanjem FSB-ja, ker v tem primeru si res raje kupi overclocked in se stvari ne dotikaj.

nazri ::

Naviju sm fsp v biosih po 10 pa sm sou u windows mau igrt pa naprej navit tko sm prsu iz 200 na 250 fsb-jev. Sam mislm da mi je pisal tm pod mhz da mam se zmeri 1.8?

Valvoline ::

Lej,tu je najbolj pomembna plata. Mislim kar se procesorja tiče. Moj e2160 tut 1.8ghz gre na 2.9ghz samo z povišanjem fsb-ja,ostalo vse default. Ti mu kar daj enih 300 fsb za začetek torej 2.7ghz delovna frekvenca pa testiraj z programom orthos.Res preprosto. Edino še morš zapazit da še rame ne boš preveč navil. Tam nekje 10-20% OC je sprejemljiv.Če so rami 800mhz da ne bojo delal na več k 900-950.
A maš enakega proca k jaz e2160 će je stock 200mhz fsb ??? Verjetn ja.

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko bi dali za sledeči PC??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13123628 (17819) Sergio4
»

gf9800gt - se splača

Oddelek: Kaj kupiti
151265 (937) tilinho20
»

Katera grafična je boljša (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
965239 (3629) blackbfm
»

Grafika - a se splača? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524760 (3752) tilinho20
»

Smiselnost nakupa 8800 GTS na slabšem sistemu?

Oddelek: Strojna oprema
452149 (1619) >>><<<

Več podobnih tem