» »

[Flash] igra oz soba

[Flash] igra oz soba

Wolfman ::

Mene zanima če je kako možno naredit preprosto igro ali pa sobo tako podobno kot je miniclipov klub pengin ali pa partyfusion ker bi rad nekaj takega poskusil narediti. Bom vesel vsakega namiga
  • spremenilo: snow ()

bluefish ::

seveda je možno, vendar pa za stvar potrebuješ nekaj predznanja. Po netu si malo oglej tutoriale (priporočam kirupa.com) in se seznani z osnovami programa Adobe Flash. Nato preidi na preproste motion tweene, sledi ActionScript,... Moraš pa vedeti, da boš za pridobivanje znanja porabil kar nekaj časa (intenzivno seveda). Obstajajo pa tudi dobri tečaji, vendar pa so cene le teh velike.

Torej, če je to le ideja, ki si jo želel uresničiti v nekaj tednih, potem pozabi. Če pa boš vztrajal in flashu posvetil najmaj pol leta, potem pa veselo na delo :D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Wolfman ::

No čas mam nekaj o flashu tudi že vem ne vem pa kateri program uporabiti svetuj mi kaj. Zaenkrat imam auto cad in macromedia flash mx

bluefish ::

autocad ni namenjen temu, uporabi macromedia flas mx (najnovejši je sedaj pod okriljem podjeja Adobe - adobe flash cs3).

Highlag ::

Za osnove lahko stopiš v knjiožnico in kupiš kakšno knjigo, da se seznaniš z osnovami programa.
Never trust a computer you can't throw out a window

snow ::

In naslednjič ko odpiraš temo najprej prebereš PREBERI ME temo. Malo napotkov o naslovih.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flash

Oddelek: Izdelava spletišč
383747 (3160) Vice
»

Sledenje s superpiškotki

Oddelek: Novice / Zasebnost
225215 (3531) poweroff
»

Kako preko spleta kupit template?!?

Oddelek: Izdelava spletišč
111101 (911) LapD
»

Flash Player

Oddelek: Programska oprema
5868 (838) Trubadur
»

flash mx

Oddelek: Izdelava spletišč
5935 (880) IceIceBaby

Več podobnih tem