» »

Tabula rasa! WTF?

Tabula rasa! WTF?

M-XXXX ::

Prijatelj je na netu našel trailerje igre Tabula rasa?
Link do filmčkov....
Zgleda kar obetajoče in ime se zdi zelo znano!>:D

T-h-o-r ::

Sweet pomoje bom ob tem bolj užival kot ob bioshocku :O
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

M-XXXX ::

Ime se mi zdi zelo slovensko, kaj pa vi mislite?

Mavrik ::

Da si malo (fejst) zluftal ;) Tabula rasa namreč po latinsko pomeni "prazen list".

Prvo kot prvo... Tabula Rasa bo MMORPG z naročnino. Šef razvoja ni noben drug kot Richard Garriot, ki je kriv za legendarni MMORPG Ultima Online, pri kerem kljub starosti še vedno tečejo strežniki. Sicer so napovedovali veliko revolucionarnega, še posebej pri ustvarjanju lika (kar je tudi razlog za ime), toda zaenkrat po navedbah igralcev zaprte bete, zadeva ni pretirano navdušujoča v primerjavi z drugimi težkokategorniki, ki prihajajo.
The truth is rarely pure and never simple.

def0r ::

sem poskusil spil:> vsaj znimivo je ko moras malce merit ampak so nekako zmedeno naredil queste :> ko ne ves kje je naslednji quest pa kje zamenjas proffesion:>

ahac ::

Igram beto.

Igra ni nič posebnega. Pač malo bolj akcijski mmo. Hvalil so se kolk bo drugačen.. ampak ni. Še vedno imaš queste kot v vseh takih igrah. Mogoče je malo manj tistega "naberi 10 itemov" ampak je pa zato več tekanja okrog.
Govoril so tudi, da je butasto kako se mobi v takih igrah kar pojavijo v svetu (spawn) in da bodo sami naredil drugače. No.. drugače je samo to, da je druga spawn animacija. Alieni priletijo z vesolja, živali se pa pririjejo z tal. Še vedno se ti pa spawnajo čisto na random takoj za hrbtom.

Engine je zanič. Igra mi na low settings šteka za znoret na 6600GT... z tem, da "low" pomeni, da vidiš samo 5 metrov pred sabo pa še to zelo grde teksture (Bioshock recimo dela tekoče in izgleda 10x boljše).

Igranje je sicer zanimivo za začetku. Izbereš tarčo in potem streljaš proti njej pri čemer lahko še sam malo nameriš (ampak ni pa to prava streljačina). Ampak vseeno pa hitro postane rutina.

Liki se med sabo čisto premalo razlikujejo. Sploh na začetku so vsi enaki (ker začnejo vsi z isto opremo).
Kakšnih roleplaying možnosti nisem opazil.

V bistvu me Tabula Rasa zelo spominja na Auto Assault tako po načinu igranja kot tudi po nedodelanosti. Če bo NCsoft (založnik obeh iger) spet naredil isto napako in igro izdal prekmalu (kar izgleda, da bo) potem bodo čez 2 leti lahko samo zaprli serverje kakor so to naredil tudi z Auto Assault.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Age of Conan (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
849424 (4726) Buggy
»

poglabljanja v igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
616248 (3809) Phoebus
»

Free MMORPG igre

Oddelek: Igre
293078 (2451) Tr0n
»

Tabula Rasa beta event

Oddelek: Igre
5909 (840) WTF?
»

Najbolj pričakovane igre leta 2007

Oddelek: Igre
403297 (2324) opeter

Več podobnih tem