» »

linux & firefox

linux & firefox

atales ::

ko pridem na določene internetne strani se mi zapre firefox, kakor tudi linuxov seamonkey, razen koqueror ta mi dela pa normalno. sm nalozu na novo ff, pa je isto, ko se mi stran naloži zapre vsa okna od ff
ali je imel kdo že kakšen podoben problem? in kako ga je rešil..

mile ::

odpri firefox iz terminala , ce bo izplunu kaksno sporocilo pred sesutjem....

ponavadi pomaga izbris ~/.mozilla folderja

atales ::

problem sem resil s opero. najlazje in ucinkovito

kriko1 ::

Da nimaš težave ti zaradi kakega flash vstavka. V operi jih boš imel nažalost še več s tem, zato izklopi plugin, razen na strani kjer jih res rabiš. Na žalost je flash dezajniran za firefox, opera bo spremenila pluginwrapper v naslednji različici.

LjubimPeezde ::

kriko: kaj ti ni jasno. Saj je rekel da je rešil problem s tem da si je zloadal Opero (mimogrede, pametna odločitev).

'FireSTORM' ::

In če je rešil? Napisal je od kod bi lahko izviral problem. Morda pri njemu ni, morda bo pa komu to pomagalo ko bo morda uporabil ISKANJE na forumu. Čeprav je takih malo.
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

LjubimPeezde ::

Ok, morda sem malce zapretiraval. Se oproščam.
Malce sem spet dobil občutek o nekem poveličevanju Firefoxa češ "zakaj si si zloadal Opero".
Glavno da je problem rešen

kriko1 ::

Opozoril sem ga, ker se mu bo opera s flash vstavkom tudi vsipala kot karte iz papirja. Jaz jo tudi imam za primarni brskalnik in vem kako hodit po tem minskem polju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

grex ::

Firefox je pod linuxom tudi mene razočaral (crashi, počasno delovanje, flash problemi). Dejansko sem na koncu požrl dejstvo, da se Opera inštalira pod /opt.

Sedaj pa se skušam navadit Konquerorja - a pozna kdo kakšne posebej slabe lastnosti, preden začnem?

'FireSTORM' ::

Ti odsvetujem Konqueror ker še malo in ga nebo več. Razen če boš ostal na KDE3 :)
Those penguins.... They sure aint normal....

kriko1 ::

Pa verjetno bo kaj drugega, saj ne bodo KHTML pogona kar vrgli stran. Konqueror se pa nekako trudi bit kot opera, ima določene napredne funkcije vklopljene, ki jih opera nima privzeto (naprimer fit-to-win width, krči strani po širini tako da nimaš scrollbarja spodaj).

'FireSTORM' ::

Ja ne vem, ampak konqueror 100% ne bo več file manager. To sem 10000% prepričan.
Those penguins.... They sure aint normal....

mile ::

konqueror bo itaq ostal (kot web-browser), dolphin bo pa file-manager

grex ::

Ok, hvala, tri mesece pa se morda znebim /opt direktorija.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najhitrejši brskalnik je ... Opera! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9913191 (2807) BigWhale
»

Opera 9.5 Alpha (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12313466 (9363) kriko1
»

FireFox izgublja svoj delež (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
839009 (6682) fahrenGONE
»

Vprasanja glede linuxa (suse linux) (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
805209 (4301) kriko1
»

Firefoxu je uspelo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
986883 (6883) Bakunin

Več podobnih tem