» »

mp3 player z podporo .cue fileov

mp3 player z podporo .cue fileov

DrDeeJay ::

Zanima me kateri mp3 playerji podpirajo zmiksane mp3je (da je cel album zripan v 1 mp3 z .cue fileom) da lahko potem preskakuješ po komadih tudi znotraj mp3ja. A iPOD nano podpira to?

Binji ::

kolikor vem je cue fajl ponavadi v duetu z bin fajlom, ki je pa image cdja oz dvdja. Ali obstaja se kak format za cue, ki mi je neznan?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

zavajon ::

jaz z winamp uporabljam tega.
dela.
lp

DrDeeJay ::

.cue file maš tut pr mp3jih...pri cdjih ala deejaytime ki so zripani v 1 mp3. Sej v tem .cue fileu je u bistvu samo text ki pove kdaj se nasledn komad začne itd. V nerotu si potem tut zapečeš ta .cue file in je pol na cdju posneto zmiksano - brez presledkov. In kot je zavajon napisal lahko v winampu s tem dodatkom preskakuješ potem po komadih znotraj tega zmiksanega mp3ja. Zanima me če to omogoča tut kak portable mp3 player kot je iPOD nano.

DrDeeJay ::

Ok ne podpira .cue fileov. A uporabljate kakšen drug program kot je iTunes za snemanje glasbe z in na ipod?

grisin ::

Mogoče odgovarjam v malo (pre)staro temo..
Ampak, je mogoče na trgu že kakšen prenosni mp3, ki to podpira in ki ima zmerno ceno?

Dri3r ::

Zakaj bi komplicaral? Vse kar rabiš je mp3 splitter, da si zrežeš mp3 glede na .cue datoteko.


Lp
dri3r

Okapi ::

Fora je v tem, da imaš vse v eni datoteki, da ni prekinitev med komadi (ali deli skladbe).

O.

gumby ::

Vsak spodoben player zna predvajat brez prekinitev med komadi...
my brain hurts

grisin ::

Kakšni predlogi mogoče?
Imam Teac-a mp-450, še prej pa Apacerja, pa mislim, da sta oba imela prekinitve. Tako da karkoli do 70€ bi bilo super!

Naabo ::

Mogoče najdeš odgovor na temle linku.

PS: Mislim da boš težko našel mp3 player s podporo cue fajlov. Glede na sam format (mp3), bo med razdeljenimi komadi vedno slišna pavza, obstajao očitno le playerji, ki ne dodajajo dodatne tišine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Naabo ()

grisin ::

Hvala za link :)
Sem ugotovil, da bo še najbolj praktično če najdem kak player kamor lahko naložim rockbox in trenutno mi je še najbolj všeč Sansa e/c 200.

Hvala!

ender ::

Od predvajalnikov za Windows ima podporo za .cue datoteke foobar2000 (pazi samo, da je v CUE datoteki navedena pravilna datoteka z zvokom).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Naabo ::

Mislim da grisin sprašuje po hardware predvajalniku. Za software to sploh ni problema (winamp z ustreznim pluginom dela brez problema)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

flac file

Oddelek: Programska oprema
61440 (1363) Benssi
»

iso file

Oddelek: Programska oprema
72214 (2006) basinc
»

Best Winamp plugin

Oddelek: Programska oprema
222118 (1663) pajac
»

kako posnamem več avdio komadov brez presledka

Oddelek: Zvok in slika
81955 (1802) TylerDurden
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353821 (2838) Soni

Več podobnih tem