» »

Je to res Ljubezen?

Je to res Ljubezen?

1
2
»

Problem Host ::

ok neboma se prepirala bv... ne vidim potrebe... nism tk tip
sicer si pa lahk o men misl po svoje... lahk sm mevža, lahk heroj.... čist useen mi je...
z določenimi odgovori sm si dost pomagu...
brez zamire

Glodko ::

Sej se nism mislu kregat. Fajn da si zalublen, tut jst sm v teh letih spoznal punco s katero sm še dans. Nisem se strinjal pač z tvojim mnenjem da sta velik že dala skoz (to lahko reče moj fotr naprimer).

strictom ::

Osebo spoznaš v nulo že po enem letu "dobrega spoznavanja" :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

'FireSTORM' ::

ko bo prvič dala noge narazn bo za tipa zgodba zaključena.

Zakaj bi takrat zaključil zgodbo če jo pa lahko nadaljuje in še večkrat doživi "raj" z mlado punco?

Sej se nism mislu kregat. Fajn da si zalublen, tut jst sm v teh letih spoznal punco s katero sm še dans. Nisem se strinjal pač z tvojim mnenjem da sta velik že dala skoz (to lahko reče moj fotr naprimer).

Se nebi strinjal, z punco sva skupaj skoraj 3 leta in lahko rečem da sva dala že kar nekaj težav in problemov skoz in to ne takih da je ona šla sama brez mene v disko ali pa jaz brez nje in bi se na drug dan skregala zato ker je kolega/kolegica tam kaj narobe vidla, ampak ene res hude težave ki so nama obema spremenile življenje, ampak teh težav nebi rad delil z širnim svetom.

strictom: Ni res, če ti punco poznaš že eno leto jo poznaš samo takšno kakršna je ko je z tabo, ko se pa po recimo dveh treh letih odločita da bosta živela skupaj, pa človek nehote pokaže svojo drugo stran ki jo je morda prej hotel še nevem kako skrit.
Npr. ti lahko punci eno leto tveziš kako vse za sabo pospraviš in imaš sobo/stanovanje/hišo vedno urejeno in bla bla bla, ko pa začneš živet skupaj se nekaj časa se trudiš, ampak stara navada te spet nazaj "zavede", potem šele lahko punca vidi kako pustiš cunje tam kjer jih slečeš, spiš do 11ih, komaj vstaneš, kopalnice niti ne pogledaš in greš v popoldanski šiht.
To sem vzel za primer, ne pravim da si ti tak ali da sem jaz tak, ampak govorim kako se lahko po nekem skupnem času, skupnega življenja pokaže tvoja druga stran ki si jo prej še kako skrival ko si srečeval svojo punco.
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

strictom ::

'FIREstorm', tej pa 95% stvari zveš o njen v prvem letu. Za mene moja itak ve da pred 9 uro zjutraj jaz ne obstajam (as in exist) in da se najdi v moji sobi tudi kakšna gora cot al pa kaj.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Glodko ::

FireSTORM zdej je itk relativno kaj si ti misliš kaj je zate hudo, ti verjamem marsikdaj so že na začetku resne preizkušnje. Ampak še zmeri je tvoj oče al pa recimo moj dost več dal čez v 30 letih kot ti v treh.

DimmniBurek ::

Tle bi se tudi jaz strinjal... Po enem letu nekako spoznaš punco, ponavadi je to leto brez nekih zapletov in vsega... Po 2, 3, 10 letih pa je že bolj to to...
Sicr pa je to dokaj nepomembno tukaj...
There Is No Stronger Drug Than Reality

Problem Host ::

nimam kej rečt... se strinjam da jo velik bolje spoznaš.. se pravi drugo plat, po daljšem časovnem obdobju...

Mercier ::

No, trideset je že dosti. Po dvajsetih bi jaz predlagal razglasitev za narodnega heroja. Po tridesetih bi si pa že lahko začel medaljo pripenjat na obletnicah poroke in uživati v odobravajočih in morda malo sočutnih pogledih.

:D

;-) ::

Huh 30 let heeh...ko pa zdržim 2,3 mesce max 4:D

BigWhale ::

Po treh letih skupnega zivljenja v istem gospodinjstvu lahko reces, da se dobro poznata in poznata svoje navade/razvade. ;)

Ce sta prej deset let skupaj kot par in zivita skupaj samo obcasno to v vecini primerov ne pomeni nic. :)

solatko ::

Fantički, po 36 letih skupnega življenja svoje žene ne poznam in to je od celega zakona najlepš.

glinik ::

100 ludi, 100 čudi ...

Jaz sem po 6ih letih svojo precej do dobra nastudiral. Žal je prišel čas, da gre vsak svojo pot ... tako je življenje.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Mercier ::

Po enih štiridesetih letih po vsej verjetnosti tudi jaz svoje žene ne bom poznal več.

Takšna lepotica, pa sama pri zajtrku? Se Vam smem pridružiti? Ups, bom takoj nazaj ... le plenico zamenjam.

:D

Problem Host ::

no na mal prevlke lete ste se spustl... pa ok... usaj tema je za nekatere:D

nastyboy ::

Da bi jaz bil foter te 15 letne puže.. pa da bi zvedel da hodi s 25 letnim frajerjem ... bi mu mal razložu da to ne gre.. to je že premlado.. da bi bilo to čez 5 let (20, 30 let) bi pa pustil.. takrat si že odrasla in izoblikovana oseba, pri 15 letih so pa hormoni. Se pa takih vez pri 15,25 letih ne ohrani ne vem koliko, pri poznejših pa se procent poveča. Pa da ne omenjam kaj bi bilo če bi zanosla!!!

LP

BigWhale ::

Jaz bi ga pa povabil na kosilo in ju potem vprasal, ce ze otroke planirata, pa kdaj se bosta skupaj preselila. Pa unga 25 letnika bi vprasal, ce se zaveda kako je prezivljati familijo.

In da mu bomo itak 'tastari' mal pomagal zdaj se na zacetku, dokler 15 letna hci ne bi naredila sole. In da od zacetka lahko zivita kar pri nas v hisi.

Tee hee hee... ;>

glinik ::

Mislim da ga ni junaka, ki bi toleriral take stvari. Po moje bi še isti dan letel na drugi cvet :))

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Problem Host ::

sam npr kaj pa če bi pr njej doma pustil?
kk pa misleš da na to pr njem doma gledajo? če bla recimo moja hčerka taka ji zihr neb pusto takiga konja za met... maljšega ajde...
da bi bil pa oče 25 letnemu (omenjenmu) bi ga pa tud mal uprašo...
se ne zdi da pr njem tud ni najbl poštima... (doma tud)???

BigWhale ::

Ja, jaz bi mojega sina, ce bi imel 15 letno dekle on bi bil pa star 25 vprasal za nasvet.

Zanimalo bi me, ce mu lahko njegova 15 letnica pove kateri Pokemon je najmocnejsi... Pa ce lahko posodi knjigo Moj Prijatelj Piki Jakob...

;>

Problem Host ::

ok pol ni sam pr njem narobe u glavi poštiman... po tem takem je tud pr njih doma anasploh neki narobe...

dukenukem ::

un k ma 25 let, bi moral sam pri sebi vedet, da je 15 letnica malo premlada še ,mene osebno bi blo sram okol hodit z 15 letnico ;)

reptilia ::

mene pa ne kr sem 17 :D
Forgive your enemies, but never forget their names.

Problem Host ::

ti fant k si malenkost mlajši od menee... hvala za komentar... sam takih ne pričakujem... čist po pravici...
kritičen sm do marsičesa... tud do oseb v tej "zgodbici"

Problem Host ::

bo trba temo zapret?:D
občutek mam tak...

strictom ::

Tam od 13-15 so take kjut. Ritka pa vse popolno. O celulitu še duha pa sluha ne. Mmmm. Take prav njami so :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Problem Host ::

no ja mal te bom popravu k rad to delam... take med 13 in 15 let so drgač stare približ 14 a?:)

sam moti me pa neki... zaka pubeci kt jst... z razliko od mene vam sam po sexu diši a? mam prav

sam še vedn mi ni jasn zakaj jst sam po "strokovnih" blogih skačem, programiram, pa mam resno punco... (no tole je mal out... se opravičujem:D )

DimmniBurek ::

Zakaj mi mislimo na sex? Ker smo nekateri mogoče že dali kako daljšo zvezo čez in zmozgali da to v teh letih pač ni to, in se zdej mal "izživljamo"...
Priznam, da sem bil tudi jaz tak "na začetku", zdej pa pač nisem več:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

Problem Host ::

DimmniBurek oprosti :D sam to res ni letel na teb... maš malenkost več let kt jst pa oni k so 17 . ti si čist ok :)

to je blo bl takim namenjen k so omenl tole... npr zadnji komentarji, npr tole Tam od 13-15 so take kjut. Ritka pa vse popolno. O celulitu še duha pa sluha ne. Mmmm. Take prav njami so :D

še enkrat se opravičujem če sm koga ožalo:\

DimmniBurek ::

Sej nism nč zameru... Un ku je to napisal gelde 14letnic, pa je mislu VERJETNO sarkastično... Sicr pa se ne da vsega po letih sodit. Mam eno 15letno prjatlco, ki je bolj brihtna in odrasla od ene ki ima 18let.:\
There Is No Stronger Drug Than Reality

strictom ::

Hehe. Seveda veliko mislim na sex. Saj zato je prvotni namen "punce". Ljubezen pa tisto je prišlo zarad družbe.

Tudi sam ogromno časa preždim za računalnikom počnem ravno to kar si ti, Problem Host, naštel in imam resno punco. Prvega oktobra praznujema eno leto. Sem pa 89' letnik.

Lahko je punca 11 stara pa bo že skorajda prava ženska. Ravno zadnjič sem gledal ene tri, ki so ble stare od 12-13. Sam bi jim prisodil 18, 19.

Moja draga je pa 18 let stara.

PS.: Govorim za svojo starost. Kakšni 50 let stari mački se verjetno nebi z mano strinjali. Tudi zdajšna družba nebi dopustla enga 50 letnika z 15 letno deklino. Ko pa je to blo v antiki čisto vsakdanja stvar.Še prej so pa ženske oplojevali že po prvi menstruaciji.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

OrkAA ::

A ni tko, da se spoštuje vsakega posameznika in njegov pogled na svet? Če so nekomu všeč 14 letnice, so pač mu. Nikjer ne piše, da lahko gledaš samo za 20+ puncami. Tisti, ki pravi, da je s takimi ljudmi nekaj narobe, naj še enkrat pomisli. Ne tako dolgo nazaj, so ljudi, s katerimi je bilo kaj "narobe", zažigali.

Dokler nekdo ne uporabi sile za dostop do mladih deklet, je meni vseeno, če drka na dojenčke.

reptilia ::

Prvega oktobra praznujema eno leto.

strictom čestitam

je meni vseeno, če drka na dojenčke.

vse lepo in prav kar se tiče spoštovanja posameznika sam a.... a ni to že pedofilija ki naj bi bla ponekod prepovedana?
Forgive your enemies, but never forget their names.

Problem Host ::

strictom čestitam ti tud jst...:D pridn

Problem Host ::

no ja drkanje na dojenčke bi lahk opredelil v pedofilijo... sam a ni pedofelija takrat k sta dve osebi... ? če sam drkaš... nimap stika z nikomer... po navadi tisti drugi ne ve nič o tem... torej?:\

p.s. mal bl podomače sm napiso ker so moji možgani trenutno pr mateamatiki >:D

asgard2.0 ::

Puste jih da uživata. Sam sem tudi govoril da če me kira če že ve kje sm doma. Pač če ma tipo rad 15 letnice kaj čmo. Sej se tudi tako oblačjo da bi še jest kako pokavsal če ne bi imel bejbe. Pač imajo dobre ritke. Take so dokler ne pridejo do 20 leta. De pa povem po resnici mene rajcajo take 30-40 letnice. Jao kva bi ji delal , in obratno. :D Jest jima prav privoščim če sta se dobila , ne glede na razliko v letih.


LJUBEZEN NE POZNA MEJA ( meje si postavlja sam človek ) >:D
Šiht, CPU , Hrana, Spanje, Šiht ....

DimmniBurek ::

Prvo govoriš kako majo dobre rite(kar je res) in kako bi kako položu, poleg tega omeniš da tudi MILFice niso slaba izbira(v kar ne dvomim), pol pa neapišeš da ljubezen ne pozna meja

LOL:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

DOOM_er ::

milfice ownajo :D

kva bi ji delov čeprov sm zdej srečno zaljubljen :8)
Robots will steal your job. But that's OK
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubezen na daljavo... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9311712 (8391) D3m
»

Študent star 24 ima rad 16 letno dekle! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21953627 (42258) Rias Gremory
»

Pedofilija- definirajmo! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12527334 (17081) Oldi
»

To res ni normalno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
847924 (5479) robert512
»

Moski "problemi" z zenskami :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33222787 (13539) Tear_DR0P

Več podobnih tem