» »

Brez enic v strokovnih šolah?

Brez enic v strokovnih šolah?

iNooby ::

Haters gonna hate...

bluefish ::

je res. Bo pa pravilnik vstopil v veljavo šele v začetku drugega ocenjevalnega obdobja. Prav tako bo veljal le za strokovne srednje šole. Vse skupaj pa naj bi spominjalo na sistem ocenjevanja na fakultetah in podobnih. Verjetno bodo sčasoma to uvedli tudi na gimnazijah (dobro, da sem letos končal :D ).

T-h-o-r ::

za mene pa dobro da bom letos končal
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mare_ ::

Nms bo torej namesto cvekov pri običajnih testih/spraševanjih ali samo namesto opominov ob koncu obdobja?

stock ::

Jaz odkar hodim v šolo, je ne maram... le zakaj???

Sicer nevem kako bo uplivala ta sprememba... ampak use takšne nekakšne spremembe do sedaj niso nobenemu študentu olajšale dela (šolanja). NMS, 2 konference... Zelo zajebana stvar... oteženi pogoji za popravljanje ocen.

Po eni strani pa tko... razumem starše zakaj ne delajo (več) otrok.

darkolord ::

2 konferenci sta kul.

iNooby ::

nista, vse maš nabasano pol, tak da neveš ki si doma več...
Haters gonna hate...

bozjak ::

pri nas so bla tud zelo deljena mnenja o dveh konferencah, a mislim, da sta 2 vseeno bolše kot 3, le na tebi je, da si teste in to bolj razporediš (če hočeš, da nimaš vsega na kupu se pač javiš in nato skrbiš le še za teste...)

Glede nmsjev namesto popravcev pa ne vem. Pomoje bi bila bolj primerna "summer school", torej da nimaš le popravcev, ampak dejansko šolo med poletjem, in takrat poravnaš stare dolgove ( wiki. Sedaj bo praktično isto, le da boš mogel stare dolgove porovnati pač med naslednjim šolskim letom...

Ni mi pa čisto jasno, kako bo zadeva delovala, glede na to, da zakon stopi v veljavo šele v drugi konferenci: Torej če ima dijak/inja prvo konferenco 1 in je v drugi ne popravi, kaj se na to zgodi? Ima nms ali popravca?

Lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Patrija po volitvah?

Oddelek: Problemi človeštva
202344 (1703) Person
»

Cvikel najel Klavoro in Gričarja za svetovalca

Oddelek: Problemi človeštva
51533 (1161) jozek
»

7. člen ustave in vlada JJ

Oddelek: Loža
221102 (1102) Balandeque
»

Tudi SOVA analizira prometne podatke?

Oddelek: Novice / Zasebnost
153373 (2338) poweroff
»

Tudi Yahoo! bo sledil uporabnikom

Oddelek: Novice / Zasebnost
212783 (2286) BBB

Več podobnih tem