» »

pravokotnik pod miškinim kazalcem

pravokotnik pod miškinim kazalcem

mikkelle ::

Pri brskanju po internetu mi se pod miškinim kazalcem pojavi majhen bel črno obrobljen pravokotnik. Iskal sem že po googlu primere, ki bi bili identični ali vsaj podobni mojemu, pa jih nisem našel. Zato bi prosil , če mi lahko kdo pove kaj o tem.

jvolk ::

Če resetiraš računalnik je še zmeraj? Kateri OS uporabljaš?

mikkelle ::

Računalnik sem do zdaj resetiral že nekajkrat, drugače pa uporabljam windows xp
ko rano rani,rano dan zajebe

kozmy ::

100% skoraj uporabljaš neke čudne teme za miškine kazalce oz. animirane kazalce.. Takrat se ti to pojavi.. Tak da probaj prvo to rešit.. Z resetiranjem neboš nič rešo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kozmy ()

mikkelle ::

Deloma imaš prav , do pred kratkim sem uporabljal drugačno temo in sicer iz zbirke tem, ki jo ponuja windows okolje. Vendar pa se mi je pravokotnik pojavil nekaj dni nazaj, drugačno temo miškinega kazalca pa sem uporabljal že dalj časa.
ko rano rani,rano dan zajebe

kozmy ::

Probaj tisto temo oz. program nazaj naložit, pa lepo unistalliraj.. pa daj navadno windows temo za kazalce.. če bo kaj pomagalo.. ker pomoje je s tem nekaj povezano..

mikkelle ::

Hvala za pomoč, kolega, ampak zgleda, da se nisva dobro razumela. Omenil sem, da sem spremenil temo miškinega kazalca s temo , ki jo dobiš že v
control panel/mouse properties/pointers na PC
in NE s kakega programa pobranega z neta. Da še omenim, PC sem preskeniral z ad-aware, pa ni našel nič nevarnega, za varnost pa uporabljam nod32, ki mi je sicer našel dva trojanca ravno v zadnjih treh dneh.
ko rano rani,rano dan zajebe

jvolk ::

Tako za finto probaj menjati grafično, če imaš kako pri roki. Preglej elektrolite na matični in grafični, če niso napihnjeni.

mikkelle ::

Sicer hvala lepa vsem za ponujeno pomoč, vendar sem pogruntal zadevo. Za brskanje po netu uporabljam firefox in le pri tem brskalniku se mi je pojavljal mali pravokotnik, pri uporabi avant browserja ali pa internet explorerja pa ne. Malo sem pobrisal zadnje add-onse, ki mi niso ravno dobro špilali, pa je bila zadeva urejena.
ko rano rani,rano dan zajebe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
212541 (2009) DeeCoy
»

Kateri gonilnik za GeForce 2 Pro za Ubuntu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5851 (754) Barbarpapa2
»

Tipkovnica in miška v enem

Oddelek: Kaj kupiti
101057 (923) dottor
»

izginila so mi okna v opravilni vrstici

Oddelek: Pomoč in nasveti
10982 (836) fosil
»

Opera 9 Technology Preview 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
538024 (6202) kriko1

Več podobnih tem