» »

e-mail POP server - problem

e-mail POP server - problem

casey ::

situacija je takšna:

imam mail na serverju ki je tko naštiman da noče sprejemat mailov...

zdej pa me zanima če bi lahko na kakšen način nardila da mi mal pride (tudi na kašn drug server)...

hilfe, hilfe!! bitte 0:)

rikta33 ::

imam podobn problem....prosim za kaksen odgovor......
vcasih sem imel v uporabi m.outlook...zdej smo kao presalatali na exchange server oz. ootlook web accsess....in sem brez moci, da zalufam outlook na taksen nacin, da lahko sprejemam sporocila...ne vem kako nastaviti pri e-mail racunu...torej, sporocila iz outlooka grejo ven, sprejem je nič!
ce pa hocem poslati direktno file iz excella ali worda....potem taksna sporocila grejo iz outlooka......iz web accsessa pa ne?!8-O 8-O 8-O

gkovac ::

Jaz in pa najbrž še marsikdo tukaj bi bil najbolj zadovoljen če bi NATANČNO in JASNO opisala v čemu je problem.

Če sem prav razumel pri prehodu iz "navadnega" mailboxa na exchange pošiljanje mailov ne deluje (in te zanima kako nastavit mail)? Ali ne deluje če izbereš "Send to" opcijo? Ali ti ne deluje če pošlješ priponko? Ali ne dela web access?

Zjasni se malo pa bomo poskušali najt kakšen odgovor.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Kekec ::

Če želiš da ti mal pride tudi na drug server prosi punco, če pa želiš da ti kdo pomaga pa se potrudi pa malo bolj natančno opiš problem, ne pa sam da ti ne pride.

bluefish ::

mu ne pride...:D

rikta33 ::

sulc

stvar je naslednja: rad bi le uporabljal microsoft outlook namesto web accessa....in ne vem kje in kako nastaviti racun, da lahko uporabljam outlook...
hvala

rikta33 ::

VPN tunel je treba odpret al kaj?8-O

rikta33 ::

a je kaj pomoci?8-O

Sgt. Lipnikar ::

Ja pa dober no. A ne moreš vprašati administratorja vašegha strežnika oz. mreže? Pa ne tule sprašvat ker zvohat ne moremo naslova tvojega smtp in pop strežnika.

rikta33 ::

Sgt. Lipnikar,

sem sem prišel po pomoč....ce bi vedel, da bom deležen kakšnih kot so "ne tule spraševat" potem se vprašam, zakaj imamo tale forum kot za pomoč in nasvete....sorry ker ne vem zakaj gre...beri....totalni laik.....ne mislim več spraševat!
pa vseeno hvala vsem

gkovac ::

rikta.. ta tvoja razlaga mi je že bolj všeč. Je jasna in zdaj vem v čemu je tvoj problem. Rešitev pa je preprosta: greš do svojega sistemca (računalničarja) in mu rečeš, da bi rad uporabljal outlook namesto web accessa. Vaš računalničar ti da vse potrebne nastavitve in doma si to nastaviš v Outlook račun (o tem bomo razpravljali, ko boš imel vse informacije).

Večji problem boš imel če ti vaš računalničar tega ne bo hotel storiti (varnost elektronske pošte). Če ti ne bo povedal nastavitev ti na žalost ne preostane nič drugega kot, da uporabljaš web access.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Kekec ::

Če mogoče dostopaš od doma do firme, je tudi možno da tega ne boš mogel narediti, nekatera podjetja tega pač ne dovolijo zaradi varnosti in zato dajo na voljo dostop preko browserja!

dukenukem ::

uporabljaj mozzilo thunderbird :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opensource Email Client za MS exchange 2003

Oddelek: Programska oprema
9880 (809) Icematxyz
»

Organiziranje svojega življenja

Oddelek: Programska oprema
353798 (2834) neres
»

[Linux] nadomestek Exchange strežnika

Oddelek: Programska oprema
192607 (1803) cryptozaver
»

MS Outlook Exchange - dostop od doma?

Oddelek: Programska oprema
293677 (3342) Ziga Dolhar
»

web mail

Oddelek: Pomoč in nasveti
71857 (1812) Lucio

Več podobnih tem