» »

zunanji tv tuner

zunanji tv tuner

ryfee ::

ali kdo pozna kakšen zunanji tv tunner za na računalniški lcd monitor in da lahko dela neodvisno od računalnika.

az5984 ::

Zunanja TV kartica, za montažo na monitor...
Poglej tole: http://www.e-misija.si/artikli.php?sifr...

Lahko naročiš pri njih, ali pa za enako ceno kupiš v trgovini TEO-TEN d.o.o. v Ljutomeru, ali v poslovni enoti KA-EL v Murski Soboti. (po naročilu)

kuracpato ::

ej a kdo ve a mjbi recmo pr teh tv tuner-jih lah npr.. kšn film posnameš pa recmo de ga poj pogledaš pa ga maš na compu???...plis čim hitrš odgovorte...
Hwalla
:))

trek@s ::

Ne moreš. Takih modelov, ki bi delovali čisto samostojno, poleg tega pa imeli možnost povezave z računalnikom, da lahko kaj posnameš, je izredno malo. Sem iskal pred parimi leti, pa sem obupal, oz. je bil tako drag, da lahko kupiš tukaj enega zunanjega (neodvisnega od compa) + enega notranjega (pci) če želiš kaj posenti, pa še ti ostane za eno pivo.

Mravlek ::

Poglej ce se lahko kje dobis AverMedia BOX7 ali BOX9
Mam BOX7 z 15" LCDjem v zimskem vrtu pa sem zadovoljen pa se en XORO mini DVD plajer mu dela družbo

lp G
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

El Nino ::

Jaz mam pa Leadtek Winfast TV Pro II in sem iskal en točno tak tv tuner, iz razloga da ni treba de računalnik dela stalno. Sem pa zanjga odštel 65€, slika je lepa, deluje v 4:3 in 16:9 formatu. Pogledoval sem tudi za avermediini ampak pač budget ni dovoljeval investicije (osnovnošolec).

neki4 ::

a ce mas dva , enga navadnega pa enga samostojenega, poj moras skoz kabel od tvja premikat iz ene kartice v drugo ali je bolj razcepit kabel na dva za vsako kartico posebi.

analogen navaden tuner ze imam, me pa zanima ce bi se dal samostojnega nabavt dvb-c za digitalno kabelsko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neki4 ()

drejc ::

Zdej, ko imamo DVB-T za anteno, DVB-C za kabelsko in MPEG4 namesto MPEG2, me zanima če kaki standalone tuner podpira oba standarda v MPEG4?
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12524085 (14773) OK.d
»

DVB-T DVB-C (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10122425 (18354) Domn
»

TV tuner - sočasno gledanje enega in snemanje drugega kanala

Oddelek: Kaj kupiti
74516 (3437) sokel
»

USB DVB-C, DVB-T HD kartica Anysee E30 Combo Plus

Oddelek: Zvok in slika
104455 (4037) bbenci2
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507075 (5142) Tiash

Več podobnih tem