» »

Težave z driverji za matično ploščo od prenosnika

Težave z driverji za matično ploščo od prenosnika

Vannig ::

Zdravo!


Imam probleme z prenosnikom natančneje z driverji za matično ploščo. Imam Compaq evoN1020. In sm ga formatiru sam zdj pa ne najdem driverje za matično ploščo katera tud uravnava rame. In jih rabm:\

Drugač sm že probal na velikih straneh pa ne najdem pravih. Tud na originalni spletni stran nism najdu driverju za matično ploščo.

Tk da če kdo slučajn ima driverje al pa da ve na kateri strani bi bili, bi lepo prosu če bi mi dal link.


že vnaprej hvala!:)
  • spremenil: Vannig ()

BoBr ::

A original CDjev nimaš?
Also known as "Intel-aš".

Vannig ::

Hja nimam. Zgubil so se nažalost k smo se selil v novo bajto:\ :(

ant ::

meni je isti laptop deloval čist noramlno brez vsakih driverjev za matično (XP sp2), da ni kaj narobe s hardwareom?

LP

tukaj pa imaš driverje:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...

Vannig ::

Hja mislm da nebi smelo bid problemu s hardwareom. Sj prej mi je normalnu delal pol sm pa dobu mal virusu gor in je zacel stekat pa se orginal windowse ozirama se taprvi windowsi so bli gor... a komp je ze str skor 2 let...:8) :\

Vannig ::

"meni je isti laptop deloval čist noramlno brez vsakih driverjev za matično (XP sp2), da ni kaj narobe s hardwareom?

LP

tukaj pa imaš driverje:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te...



Na tej strani sem, že tud jst bil sam za matično nism najdu pravih driverju...;( >:D za vse drugu jih najdem sam za matično pa ne...:\

ant ::

pa kakšne driverje za matično? sej so samo za lan, sound in grafično. kaj pa še rabiš drugega pri xpjih?
probaj updatat xpje.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hp drsnik za misko

Oddelek: Pomoč in nasveti
92232 (1863) notka
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458562 (5011) d4rko
»

Gonilniki za HP 6720s Win XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
112083 (1944) Jakka
»

NUJNO! hp nx 7400 Sata disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
162114 (1870) DOOM_er
»

problem

Oddelek: Strojna oprema
9950 (860) honda16

Več podobnih tem