» »

problem

problem

honda16 ::

imam prenosnik hp compaq nx6325 in nisem dobil nobenega driverja zraven k sm ga kupil. Zdej pa sm sel na proizvajalcevo stran in sploh ni takega modela. ce napisem nx6325 mi pokaze neki turion-a jst imam pa amd sempron 3500+. Ce ima kdo kaksno resitev kakno naj gonilnike dobil bi se priporocal

Adrijan0 ::

A si to gledu?

klik

Poberi to.. ker je 100% pravo.

honda16 ::

to sm gledal ja pa nekteri driverji mi delajo nekteri pa ne. Mrezne kartice si ne morem instalirat. Kaj bi mogu da bi mrezno instaliral. oziroma samo za modem so tuki driverji za mrezo pa ne

Adrijan0 ::

Ja najbolš, da pogledaš kako mrežno maš, pa za njo posebe driverje poiščeš.

honda16 ::

Ja to je to k ne vem kaksno mrezno imam. Za grafo sm vedu za zvok pa mrezo pa plosco pa ne vem kaksna je. kje se to pogleda da tocn ves? k v winsih se ne da ker jo kao ne prepozna opreme tko da ne mores vedet kaksna je. Jst sm na namiznem rac ce sm iskal driverje sm vzel recimo vn grafo ali pa mrezno pa gor nanjo pogledal. Kako bi se se lahka dalo pogledat

Zheegec ::

HP ima v NX6325 različne konfiguracije, pa najbrž so tudi različne mrežne in ostala jajčka v cenejših modelih. Če je bil prenosnik brez OS dajo ponavadi uvozniki gonilnike na CD, če pa je prišel prenosnik z Winsi pa si prej preberi navodila, oziroma ti sam programček v Winsih stalno mori da naredi varnostno kopijo...

Saj imaš tukaj napisani dve mrežni kartici, ena je gigabit, ti imaš pa najbrž drugo ki je 10/100.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

dustphoenix ::

Pri HP je nxXXXX oznaka za ohišje. Če hočeđ videt in dobit driverje za točno tvoj pc, idi na www.hp.com in v search vpiši product number (P.No.), ki se nahaj malo višje (ali celo nižje od serijske - bela nalepka na spodnji strani prnosnika)!

In ti bo dalo točne driverje za tvoj model, zato pa imajo product number... :\

Zgodovina sprememb…

honda16 ::

Evo najdu. Mater sm glup jst sm si instaliru od mrezne 10/100 najmajn 10x pa nastavljal pa vse. Tej pa imam gigabit mrezno not. Pol sm pa potegnu za to dol pa mi takoj prepozna. Zdej vse driverji k so gor mi delujejo samo uni za prstni odtis. Jst sm si tist driver nalozu gor pol sm pa mislu da mi bo v control panel kako ikono vrgla pa nc. Kako se zdej sploh to uporabi a more bit kak program gor al kako.

Zheegec ::

HP Credential manager rabiš.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

honda16 ::

A lahka malo vec napises o tem. Jst sm si neki instaliral gor pa se sam odpre neki pol pa nc ne mores delat. Sam neko ikono lahka kliknes da se ti prestavi tam dol k je ura


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napačno stanje baterije

Oddelek: Pomoč in nasveti
61174 (1048) SLO_Matej
»

neuspešno hp flashanje

Oddelek: Strojna oprema
71071 (859) 333333
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458562 (5011) d4rko
»

Težave z driverji za matično ploščo od prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
61010 (976) ant
»

NUJNO! hp nx 7400 Sata disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
162114 (1870) DOOM_er

Več podobnih tem