» »

mi kdo posodi garmina za en teden?!

mi kdo posodi garmina za en teden?!

smash ::

mi kdo posodi garmina nuvija za en teden za primerno plačilo in sicer od 10-17 avgusta, ko grem na korziko

če je kdo za stvar, naj me kontaktiran na mail: smash2004@gmail.com

LP

evian ::

Če ne najdeš nikogar, poiskusi tule

"Izposoja navigacijskih naprav v AMZS
Ker želimo v AMZS voznikom približati uporabo navigacijskih naprav, Vam v poslovni enoti Ljubljana omogočamo najem navigacijskih naprav Garmin nüvi 350. Naprave imajo že naloženo najnovejšo cestno kartografijo in dodatno navigacijsko karto Adria Route, ki omogoča zelo dobro vodenje po cestah v Sloveniji, na Hrvaškem ter v BiH.
Cena najema GPS naprave je 10,02 EUR/dan, člani AMZS pa imate 10% popust. Več informacij in rezervacija naprav na tel. št. 01 530 53 66."

smash ::

predrago...dam najvec 25€ na teden

michel ::

Nevem zakaj misliš da ti ga bo kdo posodu za 25€ na teden.
Pa sej to ni hladilna torba:\ .

Za 25 € še zemljevida ne dobiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: michel ()

Nikonja ::

Ce bi ga lahko rental za 25 na teden potem ga noben nebi sploh kupil a ne ! itak ga noben ne rabi vsak dan !

smash ::

zato ker je to 6000 starih slo tolarjev in ga ma folk vecinoma doma v predalu

ru7 ::

Optimist.

A pol boš pustu pred odhodom v tujino posojitelju polog ki pokriva vrednost naprave (po vrnitvi nepoškodovane napravi ti znesek (-ceno posojila) posojitelj vrne). Če ne zaupaš pustit nekomu tak znesek zakaj bi nekdo tebi posodu Garmin?
Drugače se meni zdi neumno posojat napravo za 400 eur, ko niti ne veš a jo boš še vidu al ne. :\

smash ::

no ja... to si ti..nezaupnež po naravi seveda

dzinks63 ::

:)) Npr; najboljše da si sposodiš dober avto "po sprejemmljivih 100€ na teden, če lahko kje dobiš" ,
pa imaš navigacijo že vgrajeno: izposoja luksuznih avtomobilov

Bob Rock ::

mogoce mu pa kdo na slo-tech-u posodi avto za 40EUR na teden.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

'FireSTORM' ::

no ja... to si ti..nezaupnež po naravi seveda

Ja najbolje da nekomu ki ga nikoli v življenju nisem videl posodim 400€ vredno opremo pa lahko še po možnosti 50.000€ vreden avto tudi posodim?
In potem naj cel teden se sekiram kot bedak če bom tega človeka še kdaj videl in svojo opremo ter avto?
Those penguins.... They sure aint normal....

Nikonja ::

Ampak zakaj bi se sekiral ce ti je on obljubil da ti ga bo vrnil nazaj ! :D

smash ::

no seveda bi mi denar dal naroko in avto brez da bi sploh kaj napisala na list papirja..to se razume:\

5er--> ::

@smash: Zakaj pa nebi naredil tako kot je predlagal ru7?
Volk sit in koza cela.

smash ::

ja no..tud prav..a je kdo za?

Cosmo ::

Komu pa se da vlačit po sodiščih in potem dokazovat, kaj sta podpisala, v primeru da ne vrneš opreme ali da ni v prejšnjem stanju? Položi kavcijo 400 € in to je to.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

5er--> ::

Saj je rekel, da mu je tudi s kavcijo OK. :)

dolenska ::

eh jst recem samo to da si ornk optimist, da ti kdo da za 25e na tedn navigacijo. kaj pa ce jo opraskas al pa kakorkoli drugace pokvaris??

smash ::

no sej pravm..folk ima garmina doma v predalu in cene padajo..danes je garmin nuvi se 280 eurov...cez par mesecev bo vreden pu manj, cez eno leto nic...ker bo ze vsak telefon imel navigacijo...torej mogoce se kdo najde, ki bi rad z izposojo se kaj zasluzil

Phoebus ::

Kupi si zemljevid.

V-i-p ::

Dejte no pizda, vsi nekaj pretiravate. Včasih se je drug drugemu tudi kaj pomagalo, tako za pivo, danes pa že vsi vidijo kar šanse za krajo in šanse za nevem kakšne zaslužke. Če da dec 6000 tisoč za kurčev en teden za najem, je to čez glavo dovolj, za normalne ljudi. Se zmeniš z decem za pivo, skopiraš osebno, potni list, karkoli, dec da za uslugo za najem, stisneta roke, pa je. A je tok težko? Smash: osebno bi ti ga posodil, a ga ima žal kolega, ki je na poti po Nemčiji :(
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

smash ::

men se tudi tako zdi V-i-p ampak zgleda da si bom res moral kupt zemljevid :D

opeter ::

Ti vsaj pri zemljevidu ne bo zmrnila slika.

marvin42 ::

zemljevid bi si itak moral kupiti v vsakem primeru... ker mislim, da nikogar, ki bi se lahko zanašal samo na GPS... z elektronskimi igračkami gre hitro lahko kaj narobe, takrat te pa dobri stari analogni zemljevid reši iz zagate:)
Mostly Harmless

Dusan_HD ::

:P Pazi samo, da se tvoj navigator (predvidevam žena) ne zgubi na mapi. >:D Potem bo prišlo do velkega re-calculate.
raY_

bzp ::

Ja, "backup" zna biti dobra varianta, meni je 2 dan 14-dnevnega road-tripa crknil laptop z vpisano komplet potjo + označeni "points of interest". Malo bolj se loviš po mestih, po glavnih cestah je pa vsak zemljevid dotične države čisto dovolj.

Nikonja ::

Meni je pa Viamichelin ful dobra stvar. Me pripeljalo v nemciji (Bremen) tocan pred bajto !

freserovski ::

Za Korziko sem imel 14 dni nazaj zemljevid freytag&berndt in se nismo izgubili niti 1x (razen na poti tja smo v Italiji zgrešili izvoz na avtocesti :) ), včasih smo se peljali tudi po kakšni lokalni cesti, za mesta in itd... pa se dobijo podrobnejši zemljevidi v tourist office. Malo se znajdeš pa je....
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

smash ::

ma gre za to da bom v korziki po hribih hodu..pa sm mislu garmina v ruzak vrzt za vsak slucaj, da pogledam kje sm ce bi se slucajn zgubu..za po cestah ga niti nebi tolk rabil...

Raw ::

podpis @V-i-p. Folk gluposti kvasi, sej nismo cigani god damnit.

Če bi jaz imel, bi posodu.
I am what I am and I do what I can

bluefish ::

hja, če boš pa hodil po hribih, pa ti tisti "cestni" Garmin ne bo koristil ravno najbolje.

smash ::

no jest sem ze imel garmina in bom ze vedu v kaksni meri mi bo koristil zato me taki komentarji ekstremno zabavajo:\

freserovski ::

kaj pa če nabaviš kak cenejši gps sprejemnik, ki ti piše samo koordinate in eno dobro karto...? Sicer mi nismo tam nič kaj dosti po hribih hodli, tak, da ne vem kak so kaj poti označene samo glede na popularnost verjetno kar dobro...
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Calligula ::

Folk na tem forumu je ratal retardiran :'( Sami sitnezi.

az imam GPS modul a ga uporabljam z dlancnikom in tega zdaj uporabljam, drugace bi ti brez tezav posodil. Brezplacno.

Izi ::

:D
Nekateri se kar ne morejo navaditi, da sedaj živimo v trdem kapitalizmu. Starša sta edina ki ti bosta v življenju kaj dala zastonj, vse ostalo boš pošteno plačal ali z denarjem ali pa v naturalijah.

Zanimivo je, da bi vsi ki nimajo, takoj dali in to kar zastonj >:D
Jaz bi ti tudi posodil kar najnovejšega Hummerja z vgrajeno navigacijsko napravo, ki se odlično obnese po brezpotjih Korzike in to zastonj, ampak ga nažalost nimam.

Drugače pa Nuviji še zdaleč niso samo cestni navigatorji. Se odlično obnesejo pri kolesarjenju, hoji po hribih ali nabiranju gob. Zato pa imajo dokaj zdržljive baterije, da so prenosni in zemljevidi vsebujejo vse glavne gozdne potke in vsaka mlaka je označena, če dovolj zoomiraš.

Ceneje kot za 10 € na dan ga ne boš nikjer dobil.
Na bolhi je precej oglasov ampak večinoma gredo po 12 € na dan. Link

TOP ::

Mislim da takega tle ne boš dobu.Če pa že laziš okrog in si ga že mel izposojenega,potem pa ga kupi,pa bo mir.Jaz stvar ki jo rabm jo kupim,zakaj,zato ,ker se mi je že zgodilo da stvar,ki sem si jo izposodil je ravno meni krepala.

smash ::

Izi: zakaj bi bilo tako, če je lahko drugače:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero navigacijo kupiti??

Oddelek: Kaj kupiti
3911963 (5285) Tomson
»

GPS navigacija za avto

Oddelek: Kaj kupiti
3011491 (9185) Mavrik
»

katero navigacijo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
152896 (2579) jrtjtejtt
»

Kupujem navigacijo...

Oddelek: Kaj kupiti
254823 (4152) KuhaR
»

Ali mislite da bi tole šlo?

Oddelek: Loža
391603 (1603) bluefish

Več podobnih tem