» »

Program za snemanje zvoka... enokanalno...

Program za snemanje zvoka... enokanalno...

DonMatejo ::

Zdravo... zanima me za eno čist simpl vezavo, ki gre tkole... iz računalnika po kablu za zvočnike, ki pa ma na drugi strani tudi moški jack in ga prklopmo lahko nazaj v vhod za mikrofon na računalu. s tem bi lahko posnel iz interneta videoposnetke na pač Wav. ali Mp3 format (sem basist, pa bi mi pršlo prav, k bi skinaval komade, ker se mi ne da gledat tistih videov stokrat, tak bi pa lahk dal v mp3 pa gasa)...

Zanima me torej, kater program uporabt za snemanje zvoka (prosim, ne mi rečt cubase, ker ja je najboljša opcija, ampak zihr se da kej bl simpl dobit)??

Najlepša hvala za odgovore,

Lp Matej

bluefish ::

čisto mimogrede, če želiš le zvok iz posnetkov na netu, obstajajo tudi ustrezni programi, ki to naredijo brez mučenja z mikrofoni in snemanjem zvoka.

zcetrt ::

Nero wave editor, cool edit...
4.

DonMatejo ::

No to je pa druga zadeva... sepravi grem sprobat ta cool edit... gre se samo za primer posnetek Jamiroquaia iz youtube, da ga dam na mp3 player pa ga poslušam pač kkšn tedn, pol pa vržem, nikakršnja reprodukcija al pa nelegalni posli... :D sam tak pač, eni posnetki v live ne obstajajo v mp3 zapisu al pa wav...

hvala za hiter responce

Lp, Matej

bluefish ::

ja, najprej si dobi youtube grabber ali kaj podobnega. Z njim lahko na računalnik preneseš filmček iz strani, potem ga odpreš v CoolEdit in izluščiš avdio, ki ga nato izvoziš v poljuben zapis.

DonMatejo ::

ok... kaj pa če je filmček na myspace? postopek isti?

neres ::

Za audio iz youtube posnetkov lahko uporabiš FLV extract. Tako dobiš mp3 brez prekodiranja.

kajzer ::

Kaj pa npr. za direktno snemanje internetnega radia v MP3?! Obstaja kakšen program?

bluefish ::

polno programov.

Tic ::

AudioStreamer za radije.
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

video iz youtube v mp3

Oddelek: Zvok in slika
199509 (6836) UTplay3r
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469116 (7322) charly5650
»

Hardware za snemanje zvoka

Oddelek: Zvok in slika
202089 (1826) Jeebs
»

Rad bi "rezal" mp3-je (kater programček?)

Oddelek: Programska oprema
201867 (1613) Person
»

Prog. za editiranje MP3 brez spreminjanja v WAV?

Oddelek: Zvok in slika
131119 (921) Vlady

Več podobnih tem