» »

Kako dobit Windows Vista Home Premium 64bit ?

Kako dobit Windows Vista Home Premium 64bit ?

RejZoR ::

Mi lahko en prosim razloži postopek pridobitve 64bit verzije Polken Vista? (Ne)dolgo nazaj sem kupil Windows Vista Home Premium DSP (pač poleg nove kište), ki je več kot očitno samo 32bit verzija (default itaq).
Se moraš to obrnit prav na Microsoft Slovenija in ti pošljejo še 64bit plošček al kako?
Zanima me tud če pol lahko izbiraš kere boš uporabljal? Ker bi rad probal 64bit verzijo ampak če bojo problemi bi šel nazaj na 32bit. Se to lahko počne al si potem avtomatično zaklenjen na eno al pa drugo? Obdržim trenutni product key al dobim drugega?

Thx
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

karafeka ::

Če bi rad samo probal, potem ..... poglej na travnik......

Če boš potem videl, da zadeva deluje boljše, pa si kupi original. A ni ravno v tem prednost ....travnikov... ?

Predvidevam, da ti Microsoft ne bo kar tako posodil Oken za nekaj časa (razen, če si kaka večja firma, ki bi bila zainteresirana potem kupit nekaj 100 izvodov oz. licenc.

RejZoR ::

Sej sem napisal da sem ŽE KUPIL Home Premium DSP verzijo, samo je 32bit.
Jezst pa bi rad sprobal 64bit verzijo, ki je ni na DVDju.
Nekaj se je govorilo, da ti 64bit plošček pošljejo iz MS-ja, sam ne vem če je to res oz kako sploh to gre.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

netanyahu ::

Vse odgovore bi lahko našel v dveh minutah googlanja:
1. The 64-bit editions of Windows Vista are available for all editions of Vista except Starter.
2. 64-bit media is included in the box with Windows Vista Ultimate.
3. For Windows Vista Home Basic, Home Premium, or Business bought as a retail, packaged product (FPP), users who want a DVD of 64-bit software media to install on their PC, have to follow the alternate-media ordering procedure.
OEM verzije so na voljo 32 ali 64-bitne, po nakupu pa tega ne moreš več spremeniti.

RejZoR ::

Kurac od ovce pol.:\
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Hm, sicer mam 32bit verzijo ampak je še nisem aktiviral tko da je zadeva še čist odprta. Dol vlečem trial 64bit verzijo, da vidim če bo lepo delal (vedno me je mikal uporabljat 64bit OS pa sem mel 32bit CPU...)
Če bo, bi se verjetno še dal prehendlat na 64bit kljub temu, da je DSP verzija. Upam. No, najprej moram vidit če bo sploh lepo tekla zadeva.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 razna vpraŠanja

Oddelek: Operacijski sistemi
486880 (5327) bosmla
»

32bit 64bit

Oddelek: Operacijski sistemi
112461 (2178) ender
»

vista 32 bit ali 64 bit

Oddelek: Operacijski sistemi
102598 (2116) clix
»

vista ali xp

Oddelek: Operacijski sistemi
192515 (2100) IVo
»

Vista Upgrade ne gre na prazne diske (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11814458 (10091) MrStein

Več podobnih tem