» »

28'' (42-622) zračnica za kolo dolgi avto-ventil

28'' (42-622) zračnica za kolo dolgi avto-ventil

Vanich ::

Torej, kje na Gorenjskem dobim tako zračnico?
Trgoavto na Jesenicah nima, Hervis nima, Kolesarski center Lesce nima...kje še lahko pogledam?

28" (42-622) zračnica za kolo z dolgim avto-ventilom.

Vanich ::

Hmmm....a sploh obstaja avtoventil daljši od 42mm?

Vanich ::

A so vsi kolesarji na dopustu? :D

Bojevnik ::

Sam sem že tudi iskal zračnico z avto ventilom, toda sem iz LJ tako da ti ne morem pomagat.

Edino kar ti lahko predlagam, da greš v kakšno malo trgovino ali pa servis, pa tam zamoriš.
Najverjetneje ne bodo meli takoj, se pa lahko zmeniš da jih nabavijo (po mojih iskušnjah, ki jih sicer res ni veliko, se da v malih trgovinah/servisih dosti več zmenit kot v velikih).

kixs ::

Za 26" ni problem. Za 28" pa nimam pojma. Velikost ventilov je pa enaka kot na avtu. Vecjih se nisem videl.

lp

DimmniBurek ::

In zakaj rabiš avto ventil? Jest imam na zadnji feltni ves čas oni nastavek, da nemoteno pumpam na bencinskih štacjonih...
Sej pumpaš pa tudi ne glih vsak dan menda...
Sicer priznam da so oni taljanski ventili en velik drek, ampakjih nisem videl pri nas že dolgo časa...
There Is No Stronger Drug Than Reality

slitkx ::

Avto ventil sem imel pri starejših kolesih, npr. pri Poniju.
Na trekingu, ki ga tudi že imam od 28. februarja 2008, imam presta ventil.
Čisto subjektivno, s katerim ste bolj zadovoljni in zakaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slitkx ()

Vanich ::

Ker sem po 10-ih letih prešaltal na novo kolo, se mi je sedaj pojavil en problem, in sicer z presta ventili na novem kolesu - in sicer me konkretno zanima:

A komu dela manometer na pumpi na črpalki, če uporabi adapter na presta ventilu? Zrak se sicer napumpa v gumo, samo manometer je pa dead as dodo, in se mi niti sanja ne, kakšen je pritisk v gumi.

Adapter za presta ventil:

Aston_11 ::

Jaz imam v spominu, da mi je kazal tlak, ker drugačnih ventilov nisem imel. Imam pa tudi v spominu, da ne zmorejo dovolj visokega tlaka.

Vanich ::

Aston_11 je izjavil:

Jaz imam v spominu, da mi je kazal tlak, ker drugačnih ventilov nisem imel. Imam pa tudi v spominu, da ne zmorejo dovolj visokega tlaka.


...bom probal še kakšno drugo pumpo. Manometer sicer nekaj malega trza, samo tudi slučajno ne kaže pravega tlaka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mini tlačilka za kolo

Oddelek: Šport
273465 (2548) lolipop2
»

Servis kolesa

Oddelek: Na cesti
112872 (2300) twom
»

Katero pumpo/tlačilko za avto?

Oddelek: Na cesti
243917 (3382) SeMiNeSanja
»

Mestno kolo - polna guma

Oddelek: Loža
114110 (3322) DKirbi
»

Polnjenje kolesarskih pnevmatik na Petrolovih avtomatskih tlačilkah

Oddelek: Šport
1812437 (11702) jype

Več podobnih tem