» »

Driver cleaner

Driver cleaner

WTF? ::

Torej ... Prej sem imel grafo OD nvidie... včeraj kupil grafo od ATIJa ... a bi mi kdo lahko linkal kakšen dober Driver Cleaner ? Da nvidijo zbrisem iz sistema ?

Good Guy ::

čist enostavno jih odstraniš iz dodaj/odstrani programi

potem pa še z driver cleaner(program za download use google)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

PlayTheGame ::

Jaz uporabljam driver sweeper. Je boljši kot driver cleaner, dobiš ga pa TUKAJ. Si pa lahko še na njihovem forumu prebereš in boš videl, da ga vsi hvalijo. ;)
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

jan01 ::

dukenukem ::

http://www.drivercleaner.net/ :)) uradna stran ,ta program preizkušeno vredu deluje že par let ;)

jan01 ::

@dukenukem
Pri tej firmi so izdali novo verzijo, ki je .net in ni več brezplačna. Sam sem podal na en link prejšne, še brezplačne, a vseeno odlične različice 1.5

WTF? ::

Ok, najlepša hvala za odgovore. Sm zbrisu. Ehm, zdej pa nou problem in sicer; Ok, kupu sm x1950Pro(sapphire) pa Napajalc LC550W (prejšen je biu 350) ... Vrgu vse not z grafično vred .. pognau računalnik .. stestiru grafo na Far-Cryu ceu slinast ... igram kaj pa vem ene 2 ure, pou grem na kavco se mal pohvalt, pridem nazaj .. black screen .. Si recem dobr, ze kak ohranjevalnik zaslona kej zajebu al pa neki ... Restartam komp ... pridem u Winse .. zazenem painkillerja .. spet igram kako urco .. spet reset (black screen) .. SI recem ok, visoka temp. al pa neki ... Pridem spet u winse .. zalaufam UT2k4 pa artefakte dobim oz. se mi slika ustavi pa izklopi monitor .. A se mogoče kermu sanja kaj bi lahk blo (temp. grafe je 51C)

OrkAA ::

Jaz sem imel precej podobne probleme, ki sem jih večkrat poskusil odpraviti z raznimi driver cleanerji, a ni pomagalo nič. Ravnokar sem na novo namestil windowse in zadeva spet deluje.

Žal :|

PlayTheGame ::

Še enkrat priporočam uporabo driver sweeperja, ki je preizkušeno boljši od driver cleanerja. V bistvu je d. sweeper zmodana in izboljšana verzija d. cleanerja, ki kot vemo ni več brezplačen. D. cleaner je meni enkrat register zj...l, poleg tega pa tudi ni odstranil vsega.

Kar se pa tiče problema s kartico je čist možno, da si kupil defekten primerek. To se je meni zgodilo z GF7950, ko so se v 3dmarku 03 in 05 izrisali artefakti, še preden je prišel test do konca. Kartico so mi zamenjal z novo in zdaj dela kot mora. Poženi torej kak 3dmark in preveri. ;)
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

dukenukem ::

glede na to, da si mel prej geforce grafo ,je najbolje formatirat ,itaq ti bo vse skup še hitrej delalo :)) pomembne stvari si pa nasnami ,al pa na drugo particijo posnami :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šoferji za Grrafikulje

Oddelek: Pomoč in nasveti
61079 (936) R33D3M33R
»

nova grafična kartica noče predvajat filmov v predvajalnikih

Oddelek: Pomoč in nasveti
111215 (1043) Azrael
»

club 3 D 7600 gs problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81045 (959) jancko
»

napajanje graficne

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
101066 (934) seminal
»

Word & grafa in kup gnoja

Oddelek: Programska oprema
91115 (991) R33D3M33R

Več podobnih tem