» »

Anketa

Anketa

<?php?> ::

Zanima me kako bi naredil v PHP-ju anketo. Ampak ne čisto navadno anketo, ampak takšno, pri kateri bi lahko izbral koliko odgovorov na neko vprašanje bo možnih.
No in tukaj se mi pojavi problem, ker ne vem kako bi naredil, da bi potem skripta pogledala koliko je odgovorov, ter to pikazala. Ter kako bi v arhivu prikazal vse stare ankete tako da bi lahko imela ena anketa 5 odgovorov, druga 3, tretja 10,... Pač poljubno.

Saj to kako narediti anketo mi je jasno. Vem kako izračunati, da se prikažejo rezultati, vem kako narediti arhiv, edino kar mi ne gre v glavo je to, kako bi prikazal različne ankete glede na število odgovorov na neko vprašanje.

Ni mi treba pisati kode, bil bi vesel če bi mi nekdo razložil samo kako takšna anketa deluje.

Lp,
Mitja

rc-car ::

Jest imam eno tako anketo narjeno (poisci mal po hotscripts ;) )

Drugace pa nardis dve polji v SQLu (saj hoces z bazo narest?)
V eno vpisujes naslove v drugo pa moznosti glasovanja
Ko kreiras novo anketo najprej vpises naslov, ki dobi tudi nov id. Potem ko dodajas polja za glasovanje pa pogledas za najvecjim id-jem v naslovih in to dodas zraven polja (pac nardis se eno int polje kamor bos to vpisoval). Tako mas potem neomejeno stevilo moznosti.

Ko pa izpisujes pa najprej selesctas naslov (tisti z najvecjim id-jem) in potem se polja z moznostmi, ki imajo isto vrednost kot tisti id.

To je to :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

<?php?> ::

Ja, približno že kapiram...:)
A bi ti ful zagrenil življenje če bi te prosil da mi poiščeš to tvojo skripto?

JurijTurnsek ::

jst sm nardil svojo anketo z txt fajli, sm jih mam zdej enih 20 txt fajlov v katere shranjujem... morm predelat de bo v le enga shranjeval...
http://www.slatnaskejta.com

rc-car ::

Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

<?php?> ::

Ja, ampak me text fajli prav nič ne mikajo...:D
MySQL je zakon...
--------------------------
Malo pa moraš imeti zagrenjen lajf...>:D
Tenx
Lp,
Mitja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako narediti anketo v macromediji?

Oddelek: Izdelava spletišč
61376 (1246) #000000
»

Ankete

Oddelek: Izdelava spletišč
8923 (830) Trubadur
»

anketa z vec moznostmi

Oddelek: Izdelava spletišč
121542 (1421) Packač
»

dolžina vnešenega teksta

Oddelek: Izdelava spletišč
331654 (1267) darh
»

Predlog: 'Creme de la creme' oddelek

Oddelek: Slo-Tech
151097 (792) cahahopie

Več podobnih tem